Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
suva planina i okolina
#31
skrenusmo sa teme.jos samo da dodam,vidite kolege,najbitnije iskreno i posteno,i nikako drugacije.
Odgovori
#32
bravo Grco majstore,svaka cast...
Odgovori
#33
lantec1....svaka cast

marso
Odgovori
#34
Bravoooo
Odgovori
#35
Ako nekog zamaju bakaruse neka se javi i neka ide sam da ih sakuplja. mene one ne zanimaju a ima ih mnogo.
Inace vr su male (manje od ovih srebrnjaka,ia ih na noj slici u plasticnoj kutiji)i ne vrede nista. od njih mozete samo da pravite svoju kolekciju. Treba samo dobar aparat koji ima dubinu 40-ak cm za parice. Ko zna mozda sam promasio neku ovakvu ostavu pa bude i koristi.
Pozdrav
Odgovori
#36
vidis apise sticajem okolnosti suvu planinu poznajem i vise nego dobro tako da joj sve cetiri strane znam najverovatnije bolje od svih ovde zajedno ,a za ovo mlad zahvaljujem pozdrav
Odgovori
#37
neznam tacno kome odgovaram irokezu ili bratu a moze i obojici,elem nisam ljut samo sam pitao zasto si postavio moj tekst koji je na ovom forumu ,a to ako si iz tih krajeva u redu je ali ti i dalje ne daje za pravo da uzurpiras moje tekstove
Odgovori
#38
kolega labtec lepi su ti ovi srebrnjaci ali su probuseni sto znaci da ih je neka baba nosila nanizane i kao takvi vrede samo kao materijal sto u slucaju srebra i nije nesto pozdrav
Odgovori
#39
Nije ni jedan probusen. Lose su slike. Kad imam vremena postavicu ih ociscene. Medju njima je bio i jedan cuveni afrikaner koji je jos uvek kod '' nas''
Odgovori
#40
Druze treba mi to

Treba mi sokolov
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)