Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skener
#1
dali ima nekoj skener sto moze da odredi kaj se naoga vlez na pestera vo karpa vo karpata ima pestera i mnogu zlato no nikako ne mozeme da go najdeme vlezot so sonda e provereno i ima sigurno samo vlezot ne mozeme da go najdeme a na karpata ima izrezbano samo kljuc pozz
Odgovori
#2
Ima prijatele, ima, vo koj del od MK se naogjas?
Odgovori
#3
ist slucaj e i vo radovisko blizu ezero mantovo, ima li nekoj jaka oprema neka povele
Odgovori
#4
pazejte se da ne ve fatat tamu rabote i drzavata  toa e lokalitet
pozz
Odgovori
#5
Skener ne moze da vi zavrse rabota vi treba dobar locator za da go najdete otvorot so skener moze da izgubite i edna godina dodeka da go najdete otvorot osobeno ako e karpest i urasnat teren ne moze da se prave normali sliki so skener toa e i nedostatokot na site skeneri mal udar na sonda i otide snimka................
Odgovori
#6
A so kakov lokator bi mozelo da se najdat Tuneli,podzemni prostorii i slicno...pozdrav
Odgovori
#7
Treba dobar skener,a i covekot so nego,taka da toa ne e lesno,veruvaj mi.
Odgovori
#8
Pelister za koj region ti treba pomos da najdes tunel podzemna prostorija ili slicno? Ako si blisku do mene jas ke ti zavrsam rabota ne e problem.
Odgovori
#9
(04-07-2013, 12:23 PM)Filipmk link Piše: Pelister za koj region ti treba pomos da najdes tunel podzemna prostorija ili slicno? Ako si blisku do mene jas ke ti zavrsam rabota ne e problem.
blisku e Filip Big Grin
Odgovori
#10
Orel odgovori vo moe ime....
Fala prijatelce  Big Grin
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)