Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomos
#1
ve molam nekoj da mi objasni sto znacat ovie znaci .pozdrav


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
dali moze nekoj da pomogne vo vrska so ovie znaci licno jas gi imam slikano pozdrav
Odgovori
#3
Poslao: adi2569
« poslato: danas u 21:35 » Umetnite citat
         
dali moze nekoj da pomogne vo vrska so ovie znaci licno jas gi imam slikano pozdrav
                                                                                                                                            Drugar te salam ne se maci nema nigde pomos za tvoite znaci  eve jas ti pomagam odmaraj                                                 
Odgovori
#4
pozdrav himovic daj potrudise malku da otkrieme sto znacat  ovie znaci imam slusnato mnogu raboti.
Odgovori
#5
zdravo do site kako toa nikoj nesaka da komentira vo vrska so ovie znaci.da otkrieme sto znacenje imaat.kamenot so znaci go najdov vo edna livada.pod edno drvo a kamenot so strelka e isto taka vo livada i odalecenos izmegu kamenjata e okolu 70m.i za toj reon se zboruva deka ajducite  imale skrieno bogatsvo.pomognete koj znae vo vrska so ovie znaci.
Odgovori
#6
Nikoj ne moze da ti pomogne posto nema nisto KONKRETNO tuka,vikas znaci....jas kolku sto gledam nema znaci..pozdrav
Odgovori
#7
kolegi ova nema vrska so znaci ,nese znaci  eh da vidish shto se znaci ke placesh
Odgovori
#8
Na pocetokot  e rskrsnica na dva pata. pogldaj podobro, ima natpis.  bi trebalo dobro da ja znaes prikaznata, ime na nekoj mestanin koj ziveel tuka. neznam od koja lokaija e kamenot. megutoa  ti treba dobro da go naucis minatoto. nemoj da precrtuvas nisto ke izgubis dragoceni podatoci. moze da se procita.pozdrav!
Odgovori
#9
pogledaj podobro!poz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)