Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc!!!!!! ug 12
#1
molim za pomoc...posedujem metal detektor ug 12 http://www.detector-scout.de/english/emf...ro.html.da li neko ima iskustva sa ovim detektorom da mi pokaze kako radi na terenu.svaki dogovor moguc...pisite u pp..hvala unapred
Odgovori
#2
Adresa ti nije uredu !!! Ako ga vec posedujes kako to da neznas da ga koristis. Gde ti je upustvo?
Odgovori
#3
pa nemam uputstvo...stvar je u tome da je covek to doneo iz austrije i tako stoji...ako znas javi se
Odgovori
#4
Evo ispravne adrese  http://www.detector-scout.de/emfadug12pro.html
Ja licno imam neka iskustva sa georadarskim sistemima za pretragu zemlje ali nisam zadovoljan sa rezultatima koje daju ovi trzisni projekti koji ni iz bliza ne zadovoljavaju svoje hvaljene mogucnosti a uz to nisu bas pogodni za sve terene. Jedino verujem jednom Izraelskom georadaru koga nazalost nema na trzistu.
Odgovori
#5
znas koji nisu zadovolni sa svim detektorima,oni koji neznaju da rade,jer svi oni koji neznaju da rade oni ocekuju da se pojavi neku magicnu stvarcicu,koju ce da stave u djep i ona ce da im kaze gde je bogastvo,svi uredi koji se temele nauke su dobre ali su malo kompliciranii za rad,to ti je druze.
Odgovori
#6
(09-05-2013, 09:23 AM)reddragon link Piše: znas koji nisu zadovolni sa svim detektorima,oni koji neznaju da rade,jer svi oni koji neznaju da rade oni ocekuju da se pojavi neku magicnu stvarcicu,koju ce da stave u djep i ona ce da im kaze gde je bogastvo,svi uredi koji se temele nauke su dobre ali su malo kompliciranii za rad,to ti je druze.

Prijatelju gledao sam brdo tih komplikovanih uređaja kako rade, na poligonima su prave zveri nalaze felnu od auta na 10m dubine, ubačenu u bunar i slično ali na pravom terenu su uglavnom nepouzdani. Gledao sam dosta puta kako pokaže da ima nečega, jasno ocrtane prostorije na 3-4 metara dubine, onda nastupa mašina za kopanje i na kraju veliko razočarenje nema ničega Big Grin
Odgovori
#7
(09-05-2013, 09:23 AM)reddragon link Piše: znas koji nisu zadovolni sa svim detektorima,oni koji neznaju da rade,jer svi oni koji neznaju da rade oni ocekuju da se pojavi neku magicnu stvarcicu,koju ce da stave u djep i ona ce da im kaze gde je bogastvo,svi uredi koji se temele nauke su dobre ali su malo kompliciranii za rad,to ti je druze.
Nadam se da ces sa nama da podelis svoja znanja i iskustva sa takvim uredjajima i da nam na nekim primerima pokazes i dokazes strucnost rada sa istima pa da se i mi nestrucni malo necemu naucimo. 8)
Odgovori
#8
pa ne konkretno sa ovim uredom,za svaki detektor je tako,dzabe ako masina je dobra kad nezna niko d aje radi kako sta treba nazalost to je istina,isa lokatori,daljinci,dlabinci,vlf monetari,magnatomeri,razne skenere,raslje itd
Odgovori
#9
i da li mi neko od vas moze pomoci?
Odgovori
#10
Zao mi je ali nisam radio sa ovim uredjajem tako da ti nemogu biti od pomoci. Svako dobro i malo strpljenja mozda ce se neko vec javiti da ti pomogne. Sada je lepo vreme a zima je bila duga pa su se svi dali u prirodu svako svoju srecu da potrazi. Big Grin
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)