Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pecina u duboku kod kuceva
#11
(21-02-2012, 01:28 PM)nedeljko link Piše: ne dosta je samo lav gde je bio od datle polazimo dalje ako si za saradnju javi nije problem mogli bi da se upoznamo.ja znam dosta ljudi iz duboke pozdrav
lav nije na glavnom ulazu ima vise ulaza na jednom je lav na jednom je krst  na jednom je kantar na jednom je golubica na jednom je kkst stemovan,nesto stoji nesto je unisteno.sta te jos zanima koji znak?aj da vidimo koji ti treba da ni ti nebi prosao put bezveze.drugo ovaj sto zna sve ove znakove se kao dete igrao na tom lavu,njegov sin je moj saradnik kaze ako imas dobar prepis il mapu sve ovo sto navedeno zna da ti pokaze,eventualno sta ti jos treba ako zna pisem ti odmah...drago mi je sda poznajes ovaj kraj,mozes doci bez brige mi smo ok ako nista druzicemo se jedan dan al bi bilo dobro da povezemo sto vise konca..pozz druze
Odgovori
#12
drze nije problem nista mene samo lav zanima nista drugo ako je to to mi cemo da uradimo dobar posao.jel ima iskopine okolo.mozes me kontaktirati preko fejsa da se dogovorimo za dalje pozzzzz.
Odgovori
#13
moram da vas razocaram...lav je ipak na drugo mesto..istrazio sam,i moram vam reci da sam jako eatocaran koliko ljudi su dobri u izmisljanju stvari..zar nije jednostavnije neznam,cuo sam..
sad sam stigao do neke info da taj lav nema veze sa dubockom pecinom vec sa drugom rupom gde ima mali plato i onda se otvara sala..spominje se zlatna kolica puna nakita od cara dusana i neki manastar,i stara duboka.....navodno plan poseduje neko  makedoniji... Smile
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)