Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gold target
#21
SONDA!
Odgovori
#22
Evo sad sam otkacio Rx kalem i nema promene, sve se ponasa apsolutno isto. Pokusao sam da izmerim i napon i struju kroz Rx kalem ali na njemu se nista ne desava, kao da ne postoji. Otkacio sam i slusalice i provalio da isti onaj zvuk koji cujem na slusalicama cuje se kao da dopire iz sonde. Mnogo mi je cudno kako se sve to ponasa ali u ponedeljak cu videti na osciloskopu kakva je situacija...
Odgovori
#23
(11-07-2011, 11:07 PM)orbit link Piše:nejasno pitajte srecno metal detektor za one koji znaju dovoljno je reci cezar-gold target...za one manje upucene detektor je pravio nas covek po uzoru na vec cuveni cezar stim sto je ovde dotato nesto od minelaba nesto od fisera
Pozdrav.Mene interesuje koji je cuveni cezar a koji ovaj model cezar gold target.Po skicama vidim da je jedan te isti detektor.Nije mi jasno sta je tu dodato
Odgovori
#24
(26-10-2012, 08:04 PM)relco link Piše:Pozdrav.Mene interesuje koji je cuveni cezar a koji ovaj model cezar gold target.Po skicama vidim da je jedan te isti detektor.Nije mi jasno sta je tu dodato
Pa uz neku drugu sondu promeni se neki kondenzator... i bude drugi detektor.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)