Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
blagojev kamen
#1
u blizini je dobar teren ,koga interesuje nek se javi,  vredi proveriti.
Odgovori
#2
gde se nalazi taj kamen
Odgovori
#3
poznajem dobro Blagojev kamen pa pisi sta znas i kakve informacije znas
Odgovori
#4
Piro pisi sta znas kod Blahojevog kamena
Odgovori
#5
ja imam za jedan  Blagojev kamen,on je udaljen od Majdapek nekih 20 km. ako je taj , po mome treba da se nadje za pocetak hajducko kladance pa onda ides na 6 kamenih korita.....
Odgovori
#6
E drago mi je sto si se ponovo odazvao na ovu temu a i ja sam bio zatajio dosta vremena i naidnem na ovo vidim nismo razjasnili, da to je tajBlagojev kamen poznzjem vrlo dobro tako je da je od Majdanpeka udaljen nekih 20km. Za hajducki kladenac u Blagojevom kamenu nisam cuo al cu da ti potrazim ako bar neko drugi zna jos nesto neznam dali poznajes Blagojev kamen to nije neki kamen i da se on tako zove to je cdlo podrucje tako se zove od  ....do velika je to povrsina tu je bio rudnik za vreme.Francuza vejiko podrucje neznam gde da trazim al probacu da se raspitam
Odgovori
#7
ja neznam gde je taj kamen ima jedna knjiga za taj kraj daji je tacna neznam od Deli Jovan preko Rgotinu, Bora, Stola i do Zagubicu...to mesto nije za potcenjivanje ima dosta rima okolinu B. kamena....
Odgovori
#8
Cekaj Branko da ne pobrkamo Blagojev kamen je kao sto si rekao udaljen je od Majdanpeka nekih 20km. Nema veze sa Deli Jovanom Stolom Borom itd.zasto sad se premesta opis iz Blagojevog kamena cak tamo ili  cak obrnuto ,ajd Branko procitaj jos malo pa ako se radi o nekom lokalitetu ili o cemu vec rece hajducki kladenac preciznije na kojoj lokaciji  ovo Bl.kamen i Deli jovan jedno od drugo su mnogo udaljeni mozda oko 60km. I vise
Odgovori
#9
Blagojev kamen on je ublizinu Majdanpeka, raspitaj se za korita...
Odgovori
#10
Blagojev kamen tu je bio rudnik zlata u selo ,  rimska cesma imala glava od svinju imala nastresnicu mesto MENDOST...........Blizu debelog luga................to je sve otrovano to je rim
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)