Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Za sve tragace rimski putevi i mesta preko google earth
#1
Instalirajte google earth i otvorite ga sa ovim sto sam zalepio ovde. pokazuje rimski putevi, i nalazista koji su nadzeni, upisite recimo Brodica kod Majdanpeka jedno od najvecih nalazista rudnika zlata koji se zove Kraku lu jordan. Za detaljne informacije pitajte google. Veoma interesatno skontacete zasto...

http://hotfile.com/dl/121175999/8fbb437 ... s.kmz.html
Odgovori
#2
zeus kako dalje da mogu da pregledam rimske outeve pomocu tvog linka kad kliknem terame da instaliram dovloand i kako opet kako sve to preko gugle earth pojasni redosled ako ti nije problem hvala
Odgovori
#3
Instaliraj google earth i onda ga otvori sa onim sto sam postavio jer je podesen da te odvede do centar svih rimskih puteva (Miliarium Aureum) Rim Italija, ali sa njim trazi i ostale puteve jer je unesena ta opcija (za one koje se zna). Za dalje moras malo da istrazujes nije tesko. Ukucaj recimo Brodica i vidi slike koje se nalaze u blizini (Kraku lu jordan Rimsko utvrdzenje i livnica zlata iz 3 veka) posto si blizu u okolini to ti je jedan primer.

PS. Moras biti povezan na serveru (online, internet)
Odgovori
#4
imam instaliran google earth ali kako da otvorim sa tvoj link kad kliknem na taj link otvara i trazi neku instalacija ili treba taj link ukucati na pretragu na google earth neznam postupak kako pomocu tog linka da otvorim ajda jos jedno objasnjenje i necu da te dosadjujem ako mi ne uspe u svakom slucaju hvala
Odgovori
#5
Citat:imam instaliran google earth ali kako da otvorim sa tvoj link kad kliknem na taj link otvara i trazi neku instalacija ili treba taj link ukucati na pretragu na google earth neznam postupak kako pomocu tog linka da otvorim ajda jos jedno objasnjenje i necu da te dosadjujem ako mi ne uspe u svakom slucaju hvala

Na onom linku (hotfile) sam upladovao fajl (kmz) koji se zove The center of all roman roads, skini ga na regular download i klikni na fajl (kmz) i automatski ti otvara google earth.

Nedosadjujes mi nego te ne razumem.
Odgovori
#6
uspeo sam samo jos dea probam na pretrazivanje da kucam primer Brodica
Odgovori
#7
defitivno uspelo hvala
Odgovori
#8
Woah! Super stvar Big Grin Big GrinBig Grin
Odgovori
#9
Citat:Instalirajte google earth i otvorite ga sa ovim sto sam zalepio ovde. pokazuje rimski putevi, i nalazista koji su nadzeni, upisite recimo Brodica kod Majdanpeka jedno od najvecih nalazista rudnika zlata koji se zove Kraku lu jordan. Za detaljne informacije pitajte google. Veoma interesatno skontacete zasto...

http://hotfile.com/dl/121175999/8fbb437 ... s.kmz.html

Tnx Zeus, vrlo poucno, pozdrav,
Odgovori
#10
Uz pomoc googla earth-a je pronadzen i El dorado, ove godine je znatno pobosljan snimak terena, tako da mozete pronaci mnoge dobre lokacije uz pomoc konfiguracije terena. Stare knjige+mape=google earth, mozete i na youtube pogledati vezane stvari za google earth ukucajte recimo ovo: Google Earth secret places
Big Grin Big GrinBig Grin
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)