Ocena Teme:
  • 2 Glasov(a) - 2.5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZNACI VO MAKEDONIJA
#61
(31-05-2011, 07:30 PM)kratovo ZLATO link Piše:zdr kolegi kako ste poz i dejanosi ima  uste i od lovdjijata da taae srnata imami poubavi slik ima i od petel i od sofra i od manastirot sv ilija samo nemam od parite Smile SmileSmile )

здравей колега kratovo ZLATO,обади ми се на лични,загубих ти телефона.моля да ме извини админа.
Odgovori
#62
Ko zna nesto da pomozi za krst klesan na bel kamen na koj krstt zavrsetocite su u rupu  pozdrav
Odgovori
#63
Mozam da ti pomognem, pisi podetalno ili daj slikata
Odgovori
#64
Zdravo ekipo .. Mi trebaat 2 3 koi imaat oprema , koi se zaintersirani i koi imaat iskustvo so ovaa rabota , sve odi profesionalno i diskretno , imame 3 4 lokaliteti vo Srbija so povekje od 10tina lokacii so znaci koi nekoi se deshifrirani nekoi se ushte se misterija bi bilo pozelno i nekoj shto moze da gi razbere znacite , se raboti stritkno za Carskiot pat od rimsko vreme pa se do Sultanskiot pat koj proagjal niz Srbija ...
Za povekje info inbox pa moze da se dogovarame
Odgovori
#65
(02-11-2011, 03:11 PM)infected link Piše:Mi se cini deka se' e dzaba gubenje vreme,se' prazni Muabeti.
No ajde. Se naogjaat vo Jugo-zapadna Makedonija. Ne ja znam planinata kako se vika.
(16-12-2011, 12:42 PM)koco link Piše:zdravo momci jas imam mnogu znaci koi slucajno sum gi nasol a se barale mnogu od po rano...na primer ;kaldrma od okolu osum metri koja zavrsuva vo karpa karpata e okolu tri ili cetiri metri visoka a vrz nea ima mala livadka pod karpata ima suva reka porojnica vo koja ima tri bresta vo perestija....na kaldrmata ima nesto interesno ....znae li nekoj nesto za ovaaa

Zdravo koco
Kazi mi Koco dali na  kaldrmata ima li nekoi razlicni po boja kamenja ....ako ima ke kontaktirame Pozz
Odgovori
#66
Pozdrav kolega Avanturista, naš kolega Koco je ugasio profil ima par godina od tada.
Srdačan pozdrav.
Odgovori
#67
(13-08-2017, 08:26 PM)Timpolok link Piše:Pozdrav kolega Avanturista, naš kolega Koco je ugasio profil ima par godina od tada.
Srdačan pozdrav.

Hvala puno
Odgovori
#68
Baram pomos vo desifrirajnevo na znacive na kamenov


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#69
a istocna makedonija rabotes li . ima fenomenalni znaci , a momentalno ni treba dobar tragac do 50 metri opseg i dobar dubinac i scener
Odgovori
#70
Vane imam oprema, kontaktiraj me vo privatna poraka
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)