Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trazim mapu o skriveno blago iz otomanske banke iz Bitolj [Jugosloveske tajne sl
#51
A ako ja nabavis TI "(kartata") ke ja prodavas?????
Odgovori
#52
nekoj e zainteresiran za mapa???pisi ako ja sakate....
Odgovori
#53
(22-11-2013, 04:18 AM)shate link Piše: nekoj e zainteresiran za mapa???pisi ako ja sakate....

ja hocu mapu. ako mogu da je dobijem. hvala puno.
Odgovori
#54
a od so maka da vi ja dam mapata,ili za kes ili da se dog da rabotimr
.
Odgovori
#55
(23-11-2013, 03:11 PM)shate link Piše: a od so maka da vi ja dam mapata,ili za kes ili da se dog da rabotimr
.

ej mali, ti pojma nemas, ni mapu imas, ni nista, ni pare ces da dobijes za to sto lazis ljude, ti si prevarant, ni blago otomanske banke ces da vides,

kako sto ja pratim temu, jedini koji znao nesta o otomanske banke bio je @St.George, ali on izbrisao je nalog, reko je da je nasao to sto trazi,

a ti @shate mozes sada dupe da obrises sa mapu  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Odgovori
#56
SAMO TRASITE DALI ZNATE KOJ ZNAK IMA  AKO MI NEKO ODGOVORI  IDEMO SERIOZNO I POSTENO POZ
Odgovori
#57
SAMOCU DA KASEM DA NEZNA NIKO DA MI ODGOVORI  MALO JE CUDO POZ
Odgovori
#58
ZATO NIKO NIJE NASAO GDE JE BANKA I NECE NIKAD NACI KLUC HIMOVIC POP MARTIN I LEGENDA POZ
Odgovori
#59
(23-11-2013, 10:40 PM)himovich link Piše: ZATO NIKO NIJE NASAO GDE JE BANKA I NECE NIKAD NACI KLUC HIMOVIC POP MARTIN I LEGENDA POZ

...ma ti pojma nemas, neznas nista, niti kljuc imas...
Odgovori
#60
So takov ponasaj nikogas nema nista za takvi KLUC poz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)