Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trazim mapu o skriveno blago iz otomanske banke iz Bitolj [Jugosloveske tajne sl
#31
(08-10-2013, 10:13 AM)Orel link Piše: treba da ima crkva do karpa neli...ima dokument za toa mesto i casovnikot e pronajden
a himovic ima pravo za nesto samo jas mislam deka ima dokument a teren se bara a dokumentot e orginal nekolku strani od toj imam i jas pozz himovic

Jas nisto ne razbiram, ti si himovich? kako moe eden covek dva razlicni iminja na forum, toa e zabraneto?
Odgovori
#32
TRASITE  ALI NEZNATE  STA  A NE SAMO    PISI  BANKA  IZ  BITOLA  MALO TESKO ILI PRE TESKO    EVO NESTO DA KASEM  ORGINAL KAKO JE A VI MISLITE KAKO TREBA  BANKA  JE PRESELENA NA DRUGU RELACIJE  POZ
Odgovori
#33
jas go imam mestoto, ti ne znaes kade e...
Odgovori
#34
Haaaaaaaaaaaaaaa  dobar stos mislim da je resenje vrlo jednostavno 97.2m od mosta nasred puta
ili ctevrtina od toga
Odgovori
#35
(09-10-2013, 12:40 PM)Shema link Piše: Haaaaaaaaaaaaaaa  dobar stos mislim da je resenje vrlo jednostavno 97.2m od mosta nasred puta
ili ctevrtina od toga

od kud znas, ali onako.. pretpostavljas...
Odgovori
#36
Logicno i ti bi znao kada bi malo vise prelistavao literaturu
Odgovori
#37
(17-10-2013, 10:25 AM)Shema link Piše: Logicno i ti bi znao kada bi malo vise prelistavao literaturu

citam knjige, novine o tome, ali do sada nisam sretnuo nesta povezano gde su pare..  Ako znaš nešto ,  preporučaj mi da pročitam
Odgovori
#38
Ej mangir, mnogu ti e jako ova, moze i ko pogovorka da bide
koj razbral razbral, koj ne razbral koj mu e kriv sto ne razbral
bravo
Odgovori
#39
Probaj druze pa ces se uveriti da su nasi preci znali mnoge stvari .narocito su bili umni u zagonetkama koje mi danas tesko resvamo .
Odgovori
#40
koliko novca dajes za tu mapu?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)