Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trazim mapu o skriveno blago iz otomanske banke iz Bitolj [Jugosloveske tajne sl
#1
Trazim mapu o skriveno blago iz otomanske banke iz Bitolj,

mozda neko ima, koji imao kontakt sa Jugosloveske tajne sluzbe KOS, oni nisu uspele da ga nace.

mapu izgleda ovako

ovo je iz orginala imao jedan turak iz makedonije, ali nije hteo da saraduje, mozdda ne zna gde je blago. Mapu dao mu je turski General koji ostavio blago u Makedonije.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
Nisi jedini,to blago traze vec nekoliko generacija tragaca,pa i neki ljudi sa visokog polozaja.
Odgovori
#3
(08-09-2013, 08:12 PM)detecting link Piše: Nisi jedini,to blago traze vec nekoliko generacija tragaca,pa i neki ljudi sa visokog polozaja.

Znam to, oni mogu da ga traze jos 1000 godina, ali neznam gde su ostavili blago na ovu mapu, a gde je mesto...  Smile mozda znam mozda ne  Big Grin

na mapu prikaze se sat 12:15
i ispod plusa otisak stopala.
Odgovori
#4
Koliko ja znam orientaciona tacka je Rasimbegov most.
Odgovori
#5
(09-09-2013, 06:22 PM)detecting link Piše: Koliko ja znam orientaciona tacka je Rasimbegov most.

i KOS su trazili tamo, ali nisu nasli nista, neznam kako da docem do KOS, imaju oni web site Big Grin ali bojle da e idem kod njima Tongue

jedan turak iz Presil, Prilepa 
https://maps.google.com/maps?q=presil&hn...)&t=h&z=16 ima ovaj nacrt, turak zove se Sabri. Dao mu je General koji skrivio blago,( i ubio 2-3 jandara kad su sakrili blago ), - na negovi blizak rodjak u Belgiju. Oni su ga trazili po Crnu Reku sa Ford Tranzit i konj, ali nisu ga nasli Smile

General je umreo na aerodromu u Brisel, iz muke zasto oni nisu mogli da ga nace.

General kad se vratio u turske, pitali ga gde je  blago, on je reko u Makedoniju da je bio puno ajduka, i da  nije moga da ga donese blago u turske i ostavili  su ga na miru za krace vreme, ali kad se vlast menjala, pritinuli su ga opet, nisu  ga verovali, on je pobego u Belgiju.
Tamo je naso  rodjak iz ovaj Sabrija, kad je steko poverenje reko mu je pricu, i dao dokumenata.
Odgovori
#6
Veliki poz svima cudo mnogo komntarima svi  znamo po ne sto i pisamo i svasta  tu u forum  ali sve je KLUC  POP MARTIN    HIMOVIC    POZ  SVIMA  I Kluc 
Odgovori
#7
Posto site sme Makedonci mozime i vaka. Rasimbegov most bil na drugo mesto spored starite tragaci a ne ovoj denes. Od druga strana od postari lugje imam slusano deka toa e preneseno na poveke kilometri od tamu??
Odgovori
#8
Tacno je detecting    MOST PIL NA dRUGO MESTO POZ
Odgovori
#9
@himovich @detecting  ovo ili ono, koj znaj kaj se parite  Smile

a mestoto koj go znae, toj ne znae sto znae Big Grin
Odgovori
#10
Dragi kolegi,site iskusni tragaci znaat deka povrsnite raboti veke so godini skoro se zavrseni. Ostanato e toa sto e podlaboko i pokomplicirano,taka da vi posakuvam sreka na site!
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)