Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trazim kontakt sa osobom koja ima dobar skener i tragac
#1
Pozdrav svima,trazim neko ko ima aparate skenere i tragace u srbiji,za deo beograd-Pancevo-bor,radi se o parama nema nikakvog rizika jer je na imanju od rodbine,posten rad i baratanje opremom bitna,laz i ne iskrenost ne potrebna,ako ima ozbiljnog za kontakt da radimo nek pise,nek ostavi svoj bilo kakav kontakt ,msn,e mail,telefon,skype i t d,sto brze tim bolje,pozdrav i srecno svima
Odgovori
#2
Citat:Pozdrav svima,trazim neko ko ima aparate skenere i tragace u srbiji,za deo beograd-Pancevo-bor,radi se o parama nema nikakvog rizika jer je na imanju od rodbine,posten rad i baratanje opremom bitna,laz i ne iskrenost ne potrebna,ako ima ozbiljnog za kontakt da radimo nek pise,nek ostavi svoj bilo kakav kontakt ,msn,e mail,telefon,skype i t d,sto brze tim bolje,pozdrav i srecno svima

Pozdrav "astore", ista priča i kod mene da se ne bi ponavljao, stime da mene interesuje isključivo OKM eTx 4000 ili 5000, ako ga neko ima u Srbiji!
Odgovori
#3
Pozdrav svim clanovima foruma, ja sam ovde od nedavno tako da nisam jos ni procitao sve teme,a upravo sa naleteo na ovaj zahtev, odnosno pitanje, pa s obzirom da posedujem dosta iskustva sa ovim skenerima,i imam nesto mozda i bolje od OKM-a,mozete me kontaktirati na PM-u, radi dogovora,i objaenjenja.
Odgovori
#4
Citat:Pozdrav svim clanovima foruma, ja sam ovde od nedavno tako da nisam jos ni procitao sve teme,a upravo sa naleteo na ovaj zahtev, odnosno pitanje, pa s obzirom da posedujem dosta iskustva sa ovim skenerima,i imam nesto mozda i bolje od OKM-a,mozete me kontaktirati na PM-u, radi dogovora,i objaenjenja.

Napisi to javno sta je bolje od OKM a da je efikasan i bolji od njega, tako da mozemo i mi da se informisemo. Big Grin Big GrinBig Grin
Odgovori
#5
Uredjaj je radjen po narudzbi,i ima bolji softver za pregled skeniranog terena, i sto je naj vaznije ,a to je odvajanje metala na obojene i neobojene,za razliku od OKM-a koji nema tu mogucnost. Dakle po mom misljenju,i dosadasnjem iskustvu s obzirom da sam imao tri modela OKM-a, i jedan UG-12,ovaj uredjaj je bar 50% bolji a toliko i jeftiniji od prethodno navedenih ,dakle uredjaj ga nema u komercijalnoj ponudi te vam zato i nemogu navesti sait ili ime uredjaja,to bi bilo otprilike to za dodatne informacije pitajte.
Odgovori
#6
Citat:Uredjaj je radjen po narudzbi,i ima bolji softver za pregled skeniranog terena, i sto je naj vaznije ,a to je odvajanje metala na obojene i neobojene,za razliku od OKM-a koji nema tu mogucnost. Dakle po mom misljenju,i dosadasnjem iskustvu s obzirom da sam imao tri modela OKM-a, i jedan UG-12,ovaj uredjaj je bar 50% bolji a toliko i jeftiniji od prethodno navedenih ,dakle uredjaj ga nema u komercijalnoj ponudi te vam zato i nemogu navesti sait ili ime uredjaja,to bi bilo otprilike to za dodatne informacije pitajte.

Ja licno ne posedujem OKM ali po prici drugih likova koji imaju ovaj aparat (po raznim forumima svetskih koji se bave istrazivanjem) mnogo ga hvale u smislu veoma kvalitetetan software i velikih mogucnosti :? :?:? . E sad posto mu je cena malo neprilagodna: http://www.kellycodetectors.com/okm/exp5000.htm (mislio sam na ovaj) moze li nesto preko veze Big Grin Big GrinBig Grin da se nabavi recimo da sam zainteresovan a da nije velika kinta, za aparat koji ti posedujes, cenim rad ljudi koji uspesno modifikuju ove uredjaje i dovode ih do savrsenstva, kao sto sam ja kupio iz Rusije neke modifikovane sonde i daju extra rezultate. Lagane i vece dubine (45, 50 cm)
Hvala i pozdrav.
Odgovori
#7
Citat:ja kupio iz Rusije neke modifikovane sonde i daju extra rezultate. Lagane i vece dubine (45, 50 cm)
koje sonde i za koje aparate si uzeo te modifikovane sonde,
pozz
Odgovori
#8
Nije vazno koji model je skenera ili lokatora vazno je to koji rakuje sa njima ja radim na long range locator LRL2000D, scaner double magnum pro imaginer pro art II mnogu bolji od okam i digital deep impact mole detector premet nadzen na 16 metara dubinu.
Odgovori
#9
Citat:koje sonde i za koje aparate si uzeo te modifikovane sonde,
pozz
nel-coils.com
Odgovori
#10
Pozdrav ZEUSE a i ostalim clanovima ovog foruma, dakle evo ovako stoje stvari ,taj EXP-5000 ,nisam kupovao,jer je bio najskupljiod svih ranijih modela,ali sam radio sa njim posto ga je jedan moj imucni prijatelj iz Makedonije kupio ,platio i preplatio.posto mu ga je valjda doneo u Makedoniju Grk koji je bio OKM-ov diler za Grcku,dakle platio je i tu uslugu, ali to sve nebi bilo bitno da je taj uredjaj ispunio njegova ocekivanja od onoga sta je pisano o tom uredjaju,to kazem jer cujem da i ovde ljudi pricaju kako je to veoma dobar uredjaj iako nisu nikada videli uzivo negov rad a sto je najvaznije njegove rezultate na terenu,koji je svuda razlicit,sto je veoma bitno kao sto svi znate za detektore kako se ponasaju na nekim terenima koji su visoko mineralizovani ,a kako na nisko mineralizovanim terenima ,to isto vazi i za ove uredjaje. Ja sam tada posedovao OKM-ov najeftiniji i najmanji model,GEMS koji je pokazao bolje rezultate na terenu za provedenih nedelju dana uporednog merenja sa oba uredjaja,dakle to sam radio zbog njega da bih ga malo obucio za normalno rukovanje i preneo deo mog iskustva. Na kraju naseg druzenja on je doneo zakljucak da je GEMS bolji uredjaj ,da pravi bolje snimke,realnije i tacnije na istim terenima i povrsinama uporednog testiranja , zaista neverovatno ,ali ja sam imao par snimaka na koima se predmeti u zemlji vide onako kako izgledaju u kada ih drzite u ruci ,da sam te snimke poslao prolzvodjacu mislim ,zapravo sam siguran da bi oni bili na njihovom disku umesto onih 4,5 koje daju uz softver i u uputstvu za rukovanje. Medjutim to su bili retki snimci,bilo je mnogo,mnogo losih i mnogo pogresnih ,uzaludnih kopanja te sam ga prodao i kupio gral-finder sa super sondom ,naravno ni to nije bilo bolje od prethodnog,zatim i I-160, i nista bolje,samo gore,zapravo najbolje mi se pokazao onaj GEMS,cije snimke jos vek cuvam negde na nekom disku,jer su zaista prelepi,i sto rece ti da ima mocan softver,zaista je dobar ali ne toliko,netrebaju meni lepe slike to niko ne kupuje,treba mi ono u zemlji,a na ekranu neka bude samo jena tackica,crna,crvena zuta,kakva god ,ali kad iskopam rupu da u njoj bude nesto,to je dobar uredjaj. Pa druze ako si zainteresova za nesto ovako ,dobro a jeftino dostavi mi tvoj meil kako bih ti dostavio detaljnije podatke o uredjaju jer ne bih zeleo da javno to dajem i da blatim OKM-ove uredjaje jer to sto ja nisam bio zadovoljan nemora da znaci da su oni losi ,mozda ja samo nisam pravilno rukovao,sto bi neki sigurno rekli,uostalom ja sam im dovoljno platio to iskustvo ,a ko neveruje uvek moze da kupi i sam se uveri.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)