Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare varalice u novom ruhu - forum kakootkriti.com ili forum zakopanoblago.com
#11
Poštovani gospodine Bogdanoviću,

Kako ste do sada u mnogo navrata pisali neistine o ovom forumu to radite i sada.Koliko vredite pokazali ste odavno, ne poznajem Vas lićno i mogu to da napišem samo iz kontakata u vezi foruma i međusobnih prepiski. Pokazali ste nam svojim postupcima i to na Vašem formu gde  ste omalovažavali ovaj forum koristeći ime ludinca.com za njega kako Vi tako i vaši članovi i to sa neviđenim ushićenjem ( verovatno je ta ustanova ostala nekome duboko urezana u memoriju). Omalovažavali ste nam članove i moderatore jedan od primera je taj gde ste Kosača nazivali kosilicom i dovodili u pitanje njegove izvore zato što vam nije bilo prijatno što je većina Vašeg foruma pokušavala da stupi u kontakt sa njim i da od njega traži pomoć a ne od Vas GURUA za traganje. Zatim ste pokušavali da ismejete naš forum oko organzacije, broja poruka kojima se definiše status na forumu i načina rangiranja, i tamo još neke stvari koje se tebe uopšte ne tiču, ili prihvatiš sve to kako je ili preskočiš forum i odeš na drugo mesto.

Jednom ste napisali da ste sve to radili zato što ste bili dovedeni u zabludu i da ste mislili da naš forum sarađuje sa Arheo - amaterima i da je to razlog. Mi naivni smo poverovali i dozvolili da ponovo koristite naš forum. Na kraju se ispostavilo da posle one izmišljenje priče o menjanju Vašeg avatara i demonstrativnog napuštanja foruma uz pisanje svakojakih gluposti da je cilj povratka bilo da se članstvu pokažete kao žrtva i kako se na forumu svašta radi i menja mimo znanja članova ( pri tome ste zaboravili da je Vama administrator odneo celu bazu podataka sa svim kontaktima, ličnim podacima i porukama članova u nepoznatom pravcu - što je poražavajuće i jako opasno). Kada ste i to uradili nije Vam bilo dosta pa sada i kada niste član foruma i dalje pišete o njemu.

Zbog čega tolika opsednutost forumom www.skrivenoblago.com !?

Možda baš iz razloga što je nastao kako bi se nekima stalo na put i kako bi se čula i druga strana, strana običnih ljudi a ne samo reč vlasnika foruma i njihovih BOTOVA, ljudi će se prepoznati : vlaških guru za zakopano blago, guru za čuvare riznica, guru za metal detektore , guru za preprodaju metal detektora, guru za ispiranje zlata, guru za prodavanje skripti i razna udruženja.

Možda i zbog toga što ne želimo da sarađujemo nisakim, nikome nismo dužni niti nešto tražimo. Mi jednostavno dozvoljavamo članstvu da diskutju o čemu god požele i smatraju za shodno. U konkretnom slučaj pre nekoliko dana su se dotakli teme prevara preko sajtova i foruma gde se spomenuti kakootkriti i Vaš sajt, što je nekako i logično pošto ste napisali da zakopano blago ima kontinuitet sajta kakootkriti i to baš na Vašem forumu. Sada Vi očekujete da mi nekoga sprečimo da spominje Vaš forum u bilo kom kontektu a pogotovo ako ga neko dovodi u negativnu konotaciju, što je vrlo licemerno sobzirom na to da Vi dozvoljavate da neki članovi ovaj forum nazivaju ludnica.com a i sami koristite taj termin. Šta mislite da li je to uredu i normalno?

Čemu tolika opsednutost vlasnikom foruma, administratorima i moderatorim ?!







#12
jos jednom BRAVOO. tako treba,istinu u oci. ja samo da dodam da im je sajt sranje.sami stavljaju temu,odgovaraju,pisu romane..sa teskocom nalazim ono sto me interesuje.otvarao sam nekoliko nikova zato sto sam cekao dozvolu administratora,sto sam kasnije saznao iz njegove poruke. kada koristim pretragu,jedva da nesto i nadjem,dok na ovom sajtu imam i po 20-tak kolona..sta reci?

nastavljamo i dalje ovako,odavno sam kod vas i ne menjam ,a tamo sam i administratoru poslao poruku da  izbrise sve moje nikove,koliko ih ima.clanstvo ih napusta,treba da se pitaju zasto.

potruicu se ove godine da ovaj sajt bude posecniji,sa mestima,znakovima,moguc je i video zapis. sada trenutno sam veoma cesto na forumu,cekam malo lepse vreme.toliko. pozdrav svima,i ocekujte svasta..
#13
Poštovani gospodine Bogdanoviću

Pošto ste se više puta pozivali na iskrenost, naivnost  i pravičnost da Vas nešto mi priupitamo.

2013 godine ste tvrdili da su isti vlasnici kakootkriti.com kao i zakopanogblaga.com i da je drugi nastavak prvog, sačuvali smo to  našoj arhivi:

https://www.zakopanoblago.com/forum/show...pano-blago

2018 godine tvrdite da Vi niste nikada bili vlanik tog sajta niti foruma već neki gospodin Stanković.

Sada nam recite Gospodine Bogdanoviću zašto lažete vaše i naše članove ?


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
#14
Uvazeni administratori,

Vidim da se ovde radi o necemu sto je dublje i vece i ne zelim da se ono sto sam napisao koristi kao medjusobni obracun vlasnika foruma. Ja sam gotovo ubedjen da tu nisu bile ciste rabote i lov u mutnom. Nebitno je to sto sam ostao kratak za nekoliko stotina evra. Svaka se skola placa, nekada vise nekada manje. Nisam hteo da etiketiram taj forum ali sam hteo da kazem clanovima gde sam se opekao i da im ja posluzim kao primer kako ne treba da se radi. Mene je iznerviralo sto je vlasnik tamo pisao roman o meni i ovome sto sam ja napisao. Ja sam hteo da skrenem paznju na sve forume da se takve rabote rade ali i da kazem gde mi se to konkretno desilo. Necu se vise oglasavati alo neko hoce neka zakljuca ili ukloni temu.

pozdrav od DEDA MILETA
#15
deda mile,posle jebanje nema kajanje.
da ti je bilo lepo,brzo bi zaboravio,ovako pamtis dosta dugo.poseklo te mnogo.a ovo nije rat izmedju foruma,vec treba da se zna kome je gde mesto.pozdrav.
#16
(12-02-2019, 10:12 PM)Gremlin link Piše: pozdrav od DEDA MILETA


https://youtu.be/5uU2NrqRxUQ
#17
;D ;D ;D ;D ;D ;D opaaaa pazi pazi deda dupe uza zida opaaaaa
#18
Uvazeni milane i bane vidim da ste bas veseli na tom forumu i da se mnogo pravite pametni i da ga mnogo tupite.  Samo se vi veselte zajedno srecno vam bilo!
#19
Imam da prodam jednu Aladinovu lampu radi 100% malo koristena, odradjeni svi servisi. Garancija na trljanje.
#20
Prevare i prodaje laznih planova ima u zadnjih 100 godina
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)