Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spisak planova iz mojih arhiva
#31
Ivice, imas li nesto za Dobrujevac? Otac mi je odatle pa se i ja tu malo zanimam u slobodno vreme.
Odgovori
#32
Nemam druze nista o Dobrujevcu, i ja sam nov na ovom sajtu a i amater sam u tom poslu, nemam nista od opreme za traganje a nemam ni mape ali imam volju  i cesto setam po terenu nebih li nasao neki trag i to podelio sa ljudima koji se time aktivno bave i koji zele da saradjuju. odakle si tacno i imas li ti nesto mozda? ja samo znam nekoliko mesta gde je vec odneto, i mozda to mogu da budu neki orijentiri.
Odgovori
#33
Znam i ja. Odneto je i iz moje njive. Govorili ljudi dedi da ima tursko zlato ispid sljive, a on im odgovarao da to njemu ne treba. Dosli i odneli. Lepo se video otisak posude gde su je izvadili. Znamo i ko je. Mada da ne bude da sada ja kao preterujem, porazboljevase se svi redom.
Nije bitno...
Nego ima jedno mesto, zovu ga Seliste, negde na liniji Dobro polje-Ilino-Rtanj. Kaze cale da ga stalno salecu tragaci leti kad je u selu jer nam je kuca pored magistrale i svi koji se raspituju traze to mesto. Inace u tom krugu imamo neko imanje u cijoj su blizini Arkanovi nesto dovozili kamionima za vreme rata devedesetih. Ima nekih starih rudnika i zlatonosnih potoka. Nisam isao skoro od kad sam u ovom sportu, zadni put kao klinac, ali sada imam dobru masinu pa cu na prolece malo da sa igram.
Odgovori
#34
zmijo sta imas za suvu planinu?
Odgovori
#35
brat ti si zakasnio mnogo,zmija e na odmoru i uziva na devstvene ostrove,havaje,azurna obala i tako dalje,a ti si zakasnio,pozdrav 8)
Odgovori
#36
Tako je SARAPT , Zmija je na zasluzenom odmoru , covek je posteno radeo tako da sada uziva pod neku palmu ,smeta mu ova snezna belina za oci , ali mozda nekada kada bude posetio nas forum da se seti starih dana , mozda odgovori na pitanja . Treba biti strpljiv . Wink    ???  8)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Odgovori
#37
hahahahaha mozda  Wink
Odgovori
#38
Zdravo Zmija!!!! Procitao sam iz tvoih arhiva jedno mesto SELO REBROVO,da nije slucajno selo RABROVO.Pozdrav
Odgovori
#39
AVANTURIS bolje se preorjentisi na zapise KOSAC-a ili PLANDZIJE , ZMIJA ti sigurno nece skoro dati odgovor. Covek je na dugom,dugom ZASLUZENOM ODMORU . P.s ( pogledaj bolje njegov profil je obrisan pa pise GOST )
Odgovori
#40
Dalahan
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)