Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spisak planova iz mojih arhiva
#11
koji deo cemernika i oji ravni del onaj sto je tu relativno blizu
Odgovori
#12
(03-09-2012, 04:06 PM)zmija link Piše:Sveti Nikolski prelaz Bela Palanka, selo.Derivac, s.Crna reka I s.Testene-Pirotsko, selo Prohod I Jax selo,
???? ????-grad Pirot, selo Izvor-Pirotsko, s.Peskanija,s.Alak ciflik I s.Izvor Pirotska okolija, s.Brakovci,s.Kamenica I s.Izatovci, Pirotska okolija s.Crna ptica,s.Kambana I s.Vrba,
s.Crna reka,s.Ciflik,s.Obretenovec I s.Cinisavci, TRIVUNOVO POJATIŠTE, SUVA PLANINA, TERZIJSKA RUPA, RAJKOVE STOLICE, KOMARICA, PAVLOV KLADENAC, BABI?KA PLANINA, KALE SAMOTVORNO, PREPASAN KAMEN,
VRAŽIJA VODENICA, BANJSKA BELA CRKVA, TRUBAREVO, VRAŠKO KALE, ŠANKOR KLADENAC, VODENICA U MRTVICU, KADIJIN I PAŠIN GROB, GAVRANOV KAMEN, PLO?ATI PUT, GRADIŠTE, ?EMERNIK , KRSTATA VODENICA, CRVENA LOKVA, KAMEN MEDNIK, SELO REBROVO, SMUKOVA SKALA-PECINA, TOPLI DOL, CRNI VRH PIROT, JELENSKI DOL, MILOŠEV KAMEN, MANASTIR SVETI NIKOLA, BANJSKI DOL, DEDA DOBRINA VODENICA, MANASTIR PUSTI SV. JOVAN, KOŠU?A RUPA, POPOVA RUPA, SAMAR KAMEN, MALA PLANINA, UZUNOVA VODENICA, ?EMERIKOVA POLJANA, RAKITOVA REKA, ?OPAVA ME?KA, BAZOVE VRTA?E, RAVNI DEL, BIGARLJIVE VODE, REBROVO, SELO ?U?E, MOMIN KAMEN, PIRKOVCI, TRI ?UKE. Toliko za sad


Ima li neko nesto za Studenicu i Ivanjicu?
Odgovori
#13
Imas li sta za cemerikova poljana Pozzz
Odgovori
#14
Pozdrav
molim te nemoj da si smesan oko cemerikove poljane , pa spisi pocinju tim opisom . i ide ovako
banjsko rujiste i cemerikova poljana
To je na strani 1
Odgovori
#15
ima li neko nesto o selu lukovu? ja sam iz lukova i znam mesto na kome su dosli nemci zadrzali se nekoliko sati podigli kamen uzeli zlato i otisli. a ja sam na jednom drvetu video izrezan trougao.. da li to nesto znaci?
Odgovori
#16
Koje Lukovo ?
Odgovori
#17
znam mesto koje se zove milosev kamen (kamik) ima li jos neko mesto u opisu. inace je zanimljiva lokacija  Wink
Odgovori
#18
ZDRAVO ZMIJA IMAS LI ZA S.KAMENICA
Odgovori
#19
lukovo kod boljevca, istocna srbija ili tacnije timocka krajina
Odgovori
#20
a gde je milosev kamen
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)