Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RADA DEVOJKA ;PREDE;
#11
(16-09-2011, 01:50 PM)grof link Piše: vlatko opinok se vika dali ke moze da te razbere Smile))))) pozdrav
Možda pinakot piše kod njega u tefteri ???? Ko će ga znati????
Odgovori
#12
(15-09-2011, 11:36 PM)Vlatko link Piše: a ti milane kazi kade e pinakot sto go nema na rada moma i koj go drzi
  Opanak drži kuče u usta, a ti meni kaži koji fali na Momu levi ili desni opanka ili kako tio kažeš "pinakot"???
Odgovori
#13
Momci mnogu galama dignavte okolu ovaa rada da vi kazam deka do nea se doagja po samo eden pat ona e zatvorena vo krug od strmni karpi i da ima znaci okolu nea no ne deka se naoga ona tuku vo radius od 200 metra se naogaat poveke od 15 znaci jas ne prodavam prikazni nitu kupuvam prikazni ne mi trebaat vasite dokumenti posto gi ima sekakvi jas samo i veruvam na mojata oprema blagodarenie na nea go pronajdov znakot inaku vo rakata drzi ......... na kolanot ima................. i sekako ja zaboraviv zmijata do nea vo ustata imase............... e sega toj sto ima dokument neka gi popolni praznite mesta znaci togas ne e lazgo.............................
Odgovori
#14
ako ti samo ja znaes rada moma prikaci slika da ja vidime a ti uste ne si dokazal deka ja znaes prikaci slika pa da vidime koj sto znae  da ali ti navistina ja znaes moze si procital nekade i ni kazuvas samo slika  bratce slika
Odgovori
#15
mozebi ti ne ja znaes ja znae nekoj drug i na tebe ti veli kazimi sto ima rada moma i ti ovde ni pisuvas kazete sto ima i nie na tebe ke ti kazeme i ti ke mu kazes na covekot i toj ke vidi deka ti znaes ke te odnese na mestoto i ke odis so aparat i ke gi izvadis parite
Odgovori
#16
(17-09-2011, 01:00 AM)lrl200d link Piše: Momci mnogu galama dignavte okolu ovaa rada da vi kazam deka do nea se doagja po samo eden pat ona e zatvorena vo krug od strmni karpi i da ima znaci okolu nea no ne deka se naoga ona tuku vo radius od 200 metra se naogaat poveke od 15 znaci jas ne prodavam prikazni nitu kupuvam prikazni ne mi trebaat vasite dokumenti posto gi ima sekakvi jas samo i veruvam na mojata oprema blagodarenie na nea go pronajdov znakot inaku vo rakata drzi ......... na kolanot ima................. i sekako ja zaboraviv zmijata do nea vo ustata imase............... e sega toj sto ima dokument neka gi popolni praznite mesta znaci togas ne e lazgo.............................
Prijatelju, zmija ti je na 20 koraka od Mome, a u usta nema ništa- ISPRED usta zmije ima nešto....... a ne u usta ! (dovoljno ti je i ovo)! Pozdrav,
Odgovori
#17
toa e tocno prijatele
Odgovori
#18
pa ako e tocno jas mislam deka milan ima se sto treba i mislam deka treba da se nosi tamu kaj sto e momata i da se zavrsi rabota
Odgovori
#19
Pozdrav Grofe, Sve mi se čini da još niko nezna gde je i jedna od MOMI !  Mešaju ljudi dva različita opisa. Jedan se odnosi na MOMU SA KOBILICU  i drugi opis je za MOMU KOJA PREDE! To su dve sasvim diametralne priče i dve različite lokacije sa različitim znacima. Voleo bih da nisam u pravu ali čim se brkaju te dve stvari sa meni postavljenim pitanjima, onda je sve jasno.Sve se svodi samo opipavanje ko koliko zna!!!
Odgovori
#20
Grof je banovan na 10 dana tako de će ti verovatno odgovoriti kada prođe zabrana...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)