Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otvaranje 2000 GODINA STARE GROBNICE!!!!!
#1
Za sve one koji su se "brinuli" gde je MARSOVAC, postavljam trenutno samo kao topic:

OTVARANJE 2000 GODINA STARE GROBNICE....

U sledecih par dana imacete priliku da vidite kako se to radi....

Anunaki
Odgovori
#2
gde li je nadje samo da znam???2000god .....daj neke podatke cija je ili jos nista od toga nece da kazes???al ako je zajebancija onda bolje nemoj ni da izlazis iz nje...  ;D
Odgovori
#3
Postovani Timakumminus,

Ako si lepo procitao, ja sam u pocetku rekao da  u ovom trenu postavljam samo topic a da sve ostalo sledi...
Ni najmanju nameru nemam da se ZAJEBAVAM ili bilo sta drugo...
Ovde hocu da pokazem da od svih lazi koje cujete postoji i neka istina...
Budi strpljiv i imaces priluku da vidis..

Anunaki

P.S. Moram da napomenem da ovako nesto nisam mogao sam da odradim, u svemu su me pratili moji PRIJATELJI (imena necu navoditi) i puno sam im zahvalan...JOS TOGA IMA DA ODRADIMO...samo zdravlje od Gospoda...
Odgovori
#4
kao sto sam obecao zapocecu prvo sa slikama terena, jer je neophodno da se prvo "snimi" teren pa tek onda pokrene lavina...

Toliko smo dobri i detaljni bili da smo cak naisli i na jednog JELENKA koga smo brizno slikali, (uknjizili) i vratili nazad - majci prirodi..

[Slika: 20kyfqp.jpg]
JELENAK

A sada na teren:

[Slika: 2vxn8qx.jpg]

[Slika: 8zmwwl.jpg]

[Slika: 35ioao6.jpg]

[Slika: 2n203s0.jpg]

Locirana je GRADJEVINA ispod zemlje.... cekamo noc , posto su ljudi svuda okolo...kopaju kukuruz, kose livade...

Nastavak sledi...

Anunaki

Odgovori
#5
Mislim da ce ovo biti jedna jako interesantna prica ispunjena slikama i tekstom. Mene licno odusevljavaju takve price i siguran sam da ce biti jako znanimljiva .
Odgovori
#6
Naravno da ce biti . Sve zakuvano by DR marsovac . And friends . HIHIHIii
Odgovori
#7
Gospod Bog rece:  "ovih dana padace kisa", tako i bi....

Boziji plan sve govori; da bi MI seli i malo razmislili sta dalje...Pala je ideja da malo naokolo istrazimo teren...ali cime?

Lako smo locirali sve sto se krije ispod ali smo hteli da ipak budemo sigurni o kojim dubinama se radi...
I odluka je pala da se napravi SONDA kojom cemo lako da prodiremo u zemlju...

Treba da  znate da je zemlja bila "radjena"[b] sto je bila olaksavajuca okolnost kako bi mogli da koristimo alat koji smo odlucili da napravimo...

Narucena je sonda koja moze po potrebi da se "[b]produzi
" i ide do dubine koju mi zelimo (naravno da ne mozemo da busimo kamenje, ali lako mozemo da ga otkrijemo  Wink)

Anunaki
Odgovori
#8
Zamolio bih sve zlonamernike da se uzdze glupih i provokatorskih komentara zbog postovanja prema i nesebicnosti naseg kolege da nam prikaze ovako nesto.
Odgovori
#9
lepe slike a i teren mi se svidja dusu daj da kopa covek samo sto jeste tek nocu Smile samo napred Wink !!!
Odgovori
#10
Nastavljamo....

Nisam namerno hteo da postavim slike skice SONDE ali zato su prilozene slike PRVE IZRADE...

[Slika: k34oc7.jpg]
Nastavak...

[Slika: 29ymwk6.jpg]
Sonda duga 6 m...

[Slika: 2mob0vl.jpg]
Ovo je naravno svrdlo koje probija kroz zemlju...

[Slika: 2a92uqg.jpg]
Ojacano odozgo da moze da se udari maljem da udje gde treba ili da prodre dublje

[Slika: 1zvu89y.jpg]
Prva proba...

[Slika: 2n9bc5f.jpg]
Busiiii...(zvacu decu..)

Anunaki

P.S. Sonda isprobana uspesno, idemo na teren da odredimo dubinu i naravno ako ima jos "objekata" ... Wink
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)