Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nesto lepo !!!
#71
;D Treba imati m...a da ovako nesto koristis,a verovatno je lep osecaj.
Odgovori
#72
prava umetnost
Odgovori
#73
Bruce Bump Bowie i Moran, poslednje dve slike, izuzetni primerci, pogotovo Bruce, odradjen je perfektno u detalj.
Odgovori
#74
Da,da.Vidjao sam lepe damast nozeve za koje sam mogao da kazem da nema lepsih ali ovo je nesto prelepo.Ovakva kombinacija svih ovih materijala,sa ovako puno elemenata,gravurama itd govori sa koliko je ljubavlju ovo radjeno.Perfekcija i nista drugo .
Odgovori
#75
Stara planina ako ja bara nekoj ke najde srna klesana glava od vol nekolku pesteri zatvoreni ali uzunova vodenica memedov dol zli dol ciganka so daire meckarot so meckata mala i golema smija glava od kuce vo ploca klesana tri krsta golemi ovcarot so 16 ovci pop martin klesan volcin klesan tri vodopadi i olovni krs pokrien ima voda na nego prslen pestera cesel sve se ovije klesani ima uste drugi cesel ne e eden ima uste dva pobieni kamejna u sredina krst sedloto na pop martin srna i lovcijata sedumte groba ima uste gruba orlovo gnezdo pod nego pestera na losi mesta se ne se lesni vo zabluda ste samo barate i pisuvate dosta gi citav site komentari da vi pomagam deka nema nikogas da gi najdete so losi nameri kako nekoj los covek treba da si dobar nema veze koj si ili pismen da si ili nesi srce i dusa treba cisto takvi lugje mosat samo da stapat tamu ova vi je 1000 posto tacno POP MARTIN LEGENDA HIMOVIC SRASARSKA KULA POZ
Odgovori
#76
Admine..pomozi coveku...sevap je...i premesti mu ovaj post tamo gde je hteo da ga postavi.
Odgovori
#77
(05-02-2013, 12:30 AM)himovich link Piše:Stara planina ako ja bara nekoj ke najde srna klesana glava od vol nekolku pesteri zatvoreni ali uzunova vodenica memedov dol zli dol ciganka so daire meckarot so meckata mala i golema smija glava od kuce vo ploca klesana tri krsta golemi ovcarot so 16 ovci pop martin klesan volcin klesan tri vodopadi i olovni krs pokrien ima voda na nego prslen pestera cesel sve se ovije klesani ima uste drugi cesel ne e eden ima uste dva pobieni kamejna u sredina krst sedloto na pop martin srna i lovcijata sedumte groba ima uste gruba orlovo gnezdo pod nego pestera na losi mesta se ne se lesni vo zabluda ste samo barate i pisuvate dosta gi citav site komentari da vi pomagam deka nema nikogas da gi najdete so losi nameri kako nekoj los covek treba da si dobar nema veze koj si ili pismen da si ili nesi srce i dusa treba cisto takvi lugje mosat samo da stapat tamu ova vi je 1000 posto tacno POP MARTIN LEGENDA HIMOVIC SRASARSKA KULA POZ

??? ???
Odgovori
#78
;D ;D ;D ;D ;D
Odgovori
#79
I opet nesto lepo:


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
               
Odgovori
#80
Moras biti tih. Zamisli da probudis kakvog uspavanog zmaja :-)) Super ti ovo mjesto druze.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)