Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nesto lepo !!!
#31
Vozd hvala za pohvale.Prodavao sam ih ali nije to to.Jedan dva noza mesecno.Dok ovi kuhinjski idu mnogo bolje.Posalji mi slobodno taj sajt i ovde ih ja prodajem putem interneta.Pozdrav.
Odgovori
#32
Radio Morava,pozdravi,zelje i cestitke,samo na nasem forumu i nigde vise  ;D.Serif Konjevic  :'( :'( :'( :'(.
Odgovori
#33
OVDE LUD J... ZBUNJENOG...AKO SE NEVARAM ..ili mi komp pobrljavio !
Odgovori
#34
Prelepi nozevi.
Jel radis po porudzbini i koja je cena ako radis?
Odgovori
#35
Hvala.Pokazujem ovo sto imam,pa oni onda ili uzmu neki od tih ili naruce neki drugi sa npr.drugim drvetom ili drugim oblikom.Cena zavisi od velicine noza i vrste drveta koje hoces za drsku.Mozes naprimer da mi kazes hocu noz za toliko para i ja cu da ti dam preporuke sta se moze da napravi .Nozevi su ekstra kvaliteta,dajem dozivotnu garanciju na kvalitet.Ekstra su tvrdoce (63 HRC ) lepo se ostre na kamenu za ostreenje i pored te tvrdoce.Drvo koje koristim je vrhunskog kvaliteta sa poreklom iz Afrike,Juzne Amerike,Australije.Mali primer samo,jedna takva paklica za drsku dimenzija 4x3x13 cm se krece od 20-60 Eura.Dacu ti jos informacija ako hoces.Pozdrav.
Odgovori
#36
(23-01-2013, 08:20 PM)Gora Romanija link Piše:Ovaj sam narucio i ocekujem da ga dobijem negdje u krajem marta za njihov uskrs. [Slika: imgf415d6f8zik2zj.jpeg]

Ovaj izgleda bas mocno, mozes i meni na PP koliko kosta Smile
Odgovori
#37
(23-01-2013, 08:41 PM)Gora Romanija link Piše:Evo,ovako izgleda moj sami noz i nozic. Ovaj mali je dobar za rezbarit case,saljice,stap,za kupiti gljive.[Slika: skrivenoblago.jpg]

Nikako da nadjem vremena da slikam i postavim par mojih, evo i sad zurim sa kucanjem. Vecito kako sednem za kompjuter nesto iskrsne Smile.
Gora Romanija: Ima kod mene odlicnih nozeva, mogu da se nadju dobri rucni radovi. Majka od moje devojke (zene) je iz Finske-Lapland (Laponija, zemlja deda mraza Smile. I dobio sam par rucnih radova, metal je jako kvalitetan, a sa ostricom mogu da se brijem  ;D.
Odgovori
#38
(23-01-2013, 10:04 PM)Andrej link Piše:Evo ti moji lovacki nozevi,nisu losi.
Uradjeni su besprekorno, dopada mi se nacin na koji radis drsku, a secivo izgleda na sici jako lepo, i verujem da je jako kvalitetno, kao sto i sam kazes.

Postavi ako imas vremena bar neki kuhinjski

Pozz

Grotagold: Sinoc sam video i tvoje nozice, bas su bezveze  8)  ;D
Odgovori
#39
Evo su ti na prvoj strani,to su sve kuhinjski.Pravim ih u stilu Japanskih kuhinjskih nozeva,ostreni su samo na desnu stranu,tj.za desnjake.Na slici izgledaju lepo , a da ih tek vidis uzivo,da ih imas u ruci.Pozdrav !!!
Odgovori
#40
Video sam ih jos kad si ih postavio, nego pisao sam prosli post nabrzaka pa sam zaboravio na slike sa prve stranice. Bice prilike nadam se da ih vidim uzivo i pazarim koji, meni se svidjaju.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)