Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nesto lepo !!!
#1
Znam da ne spada ni u kakvu kategoriju i znam da nema veze sa arheologijom,ali sam se ipak odlucio da vam nesto lepo pokazem.Ako nista drugo bar da razbijem monotoniju.Inace su to sve moji radovi tj.moj omiljen hobi,naravno detektori su na prvom mestu  Smile.Ps:ako se vecini ne bude svidelo skidam odmah sve i izvinjavam se  Sad !!!


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
               
Odgovori
#2
Lepo, lepo ...
Odgovori
#3
Kad je nesto lepo,ono je lepo...pa ljutio se ne ljutio  Big Grin
Odgovori
#4
E bas vam hvala sto se ne ljutite  Smile !
Odgovori
#5
Evo vam vam jos neki od ovih lepotana  Big Grin .


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
               
Odgovori
#6
OVaj crni poslednji i meni se extra svidja..i ja volim nozeve,,i imam koje kakve primerke...
Odgovori
#7
bravo Andrej,  od kog celika pravis nozeve?
Odgovori
#8
Hvala na lepim recima.Ovaj zadnji crni je noz za filetiranje secivo je oko 22 cm dugacko.Prodat je i pre nego sto je bio gotov,bilo mi zao da ga prodam jer je bio fantastican i po lepoti i kako je lezao u ruci.Napravio sam jos jedan takav sa drugim drvetom (na slici je),isto je mnogo lepo ispao.Materijal je specijalan celik tj.trake koje se trebaju obraditi do ove forme a to je mukotrpan posao jer je materijal nemoguce tvrd tj.veoma tezak za obradu.Drvo kupujem i potice iz raznih zemalja Afrike,Juzne Amerike,Australije jednom recju najskuplje drvo sto se nalazi na trzistu.Jedna takva paklica 13x4x4 cm je u proseku po 30 Eura ima i skupljih primeraka.Imam i dosta kovanih nozeva ali to su lovacki,koje nisam mogao tako dobro da prodam,ovi kuhinjski idu mnogo bolje, jer to svakom treba a i svako bi hteo da ima lep i kvalitetan noz u kuhinji.Ako vas jos nesto intersuje objasnicu vam drage volje.Pozdrav  Smile !
Odgovori
#9
POcni da pravis drske od plastike,,ako mislis da se pobijes naa trziste restorana,,jel nesmeju da koriste nista od drveta zadrzava bakterije...
Odgovori
#10
bravo Andrej,za svaku pohvalu!Kad covek ima talent,volja,energija,ljubav i vreme da to kanalise uvek ispadnu lepe stvari!pozdrav
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)