Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metalne rašlje
mislim da treba probati u kombinaciji i videti kako radi i da li pronalazi i u zemlji?na povrsini rade besprekorno,znaci sa njima rade dva coveka i kako ih vode raslje pomeraju se obojica.kada bi nasao iste,veruj mi dao bi i neku paru za njih...pozdrav
Odgovori
(28-10-2013, 07:49 AM)bokilic link Piše: licno gledo kad covek  trazi vodu..i naso je Smile
noje znao tacnu dubinu ali je sto se kaze ubo u milimetar mesto za busenje arterijskog bunara...
i ja se cudio bio malko u neverici,..
e sad za zlato..ma sve se slazem ali ako je mnogo duboko..ko ce bre za grumnce od 20gr da kopa na pr 10metra...tu je jedino muka..
a s druge strane koja ce sonda to pokazati neznam,nisam imao prilike da vidim i to...
mozda po navici ili nemam pojma cemu/zdravom razumu/  Tongue  detektor pa sta ima ima  ;D
a voleo bih da na terenu vidim kako to fukcionise sa rasljama.mozda nije losa kombinacija i jednog i drugog..mislim treba probati sto da ne  Smile
pod ovim na terenu sam mislio ne vodu da trazimo vec neke metale Smile metalcice Smile plemenite neplemenite..
a verujem da rasljar i mora da zna sa tim da radi...
Odgovori
Smilebokilicu,pa i ja mislim na te plemenite metale!pusti vodu,nije dobra ni u cizmama Wink.pozdrav
Odgovori
ma..vodu u su nalazili i seljaci bez raslji..po drvecu izgledu zemlje,travi...
ja nekako preferiram elektroniku,po mogucstvu sa displejom  ;D
ali nekazem i da je ovo lose ,,ali dok se ne napravi test na terenu nekako neverujem,... ne kopaju mi se rupe od 11metra...ili vise..
mali garet , veliki garet i polako...mada napominjem nebi bilo lose eto napraviti test pa videti,uporedo pa kom obojci kom opanci.. Wink
Odgovori
Ja sam sa njima pronaasao samo vodu i to vise puta, za vodovod i kanalizaciju u urbanim sredinama su zakon nema promasaja.
Odgovori
ja pronalazim samo plemenito jer toliko imam samo bioenergiju u sebe sve drugo ne mogu i hvala bogu sto imam samo toliko Wink
Odgovori
ja sam sa bakarnim zicama pronasao vodovodnu cev...
Odgovori
gogo bar nikada neces da ostanes zedan i to je nesto Smile neko i za to placa iskreno Wink
Odgovori
pozdrav svim rasljarima.e sad i ja da lupim al da ostanem ziv. Kako saznati,dal covek ima bioenergiju i koje vrste. Tj. Sta moze pronaci a sta ne? Pozz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)