Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MD 5008
#11
drugari i moj pajtas ima cejensku proizvodnju detektor.Lepo pise mogucnosti i sta dubina do 4m. Ja mislim ai tako ga zovem detektor laz  a i drugojacije yi .Nebacajte pare badava .IMATE OVE NA SE DRUGARE PASE KONSULTUJTE SANJIMA i uzmite za manje pare imate bolje aparate ali potrazite i bolju lokaciju..Samalim rupicama malim krsticima,kao ono magare u lopsnji 20sa 10cm ili ora  zmice  20cm...Epa pozdrav i samo napred ..
Odgovori
#12
Ja pak razmišljam da možda stvarno detektuje taj detektor na 4 metra ali da je ispred sonde jedan poveći kombi
Odgovori
#13
Ja ga porucio,pa cemo da vidimo testiracemo ga,pa vam javljam,o cemu se radi,gledao sam preko nekih stranih sajtova,tamo su nalazali sa njim na 2 m dubine,meni treba tako do 2 m,znam i sam sto pise do 4 da nema sanse,mozda sa pojacanom baterijom da se dobije malo,ali videcemo testiracemo ...
Odgovori
#14
Narucio si md 88 ? Molim te uradi neki test u zemlji ako ti ne bude tesko poz
Odgovori
#15
ne md 5008
Odgovori
#16
testiran dobar je,jedina mana sto deluje i na podzemne vode,inace ide na izuzetno veliku dubinu,odvaja metal od plemenitih metala
Odgovori
#17
Kakva mu je diskriminacija  na kojoj dubini bi mogao  detektovati bakarnu plocicu 14x10 sa diskriminacijom
Odgovori
#18
ja sam isao na  zlato 30 g na 1m,maskirao i sakrio u dvoristu kolega je probao sa njimnadje ga iz cuga,isto tako zicu 5cm,nasao na dubini 70 cm,jedino to sto zeza gde su podzemne vode digne skalu na 5 pa padne i tako na 10 sekundi,nisam se navikao jos,carina me odrala 16000 din
Odgovori
#19
Dali sam ja dobro svatio ? 30g zlato detektovao na 1 m ???
Odgovori
#20
da ko iz sale,nisam mogao vecu rupu da kopam dobar je detektor,ali i kostao je nesto preko 400e,i cekanja i rizika dal ce valjati ,pola pola je bilo sanse da valja,predzadnji koji sam bio kupio mogo sam samo do 35 40cm,i nista vise,kolega koji je isto kupio kao moj pre mene malo isti md nije valjao bas,napokon sam ga potrefio
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)