Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamila
#1
kamila od levata strana na kamilata na okolu 20m vozdusna linija ima izvor ama ne go slikav


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
               
Odgovori
#2
Da li ima neko mesto koje se zove GOLAK ili tako nešto u blizini?
Odgovori
#3
admine uz duzno postovanje ali ne bi ti preporucio golak,jer tamo caruje neki kolko ja znam tvoj neprijatelj,tako da zaboravi to,ili ces obradovati neko ko mnogo zeli da te vidi
Odgovori
#4
ne Admin ovo je Mariovo u blizini ima preslap
Odgovori
#5
a za Golak mislim da treba da bude klesana kamila  ali mislim
Odgovori
#6
Jel ima tu negde iskovana kruna u blizini?
Odgovori
#7
(17-05-2013, 09:07 AM)reddragon link Piše: admine uz duzno postovanje ali ne bi ti preporucio golak,jer tamo caruje neki kolko ja znam tvoj neprijatelj,tako da zaboravi to,ili ces obradovati neko ko mnogo zeli da te vidi

Ja nemam neprijatelja, već postoje neki ljudi koji su mnogo gledali filmove kada su bili mali....
Odgovori
#8
za kruna ne znam dali ima jas sretnav samo krst na pogolema stena vednas nasprtoti kamilata , od levata strana ima izvor, aod desnata strana ima uste edna kamila nesto slicno kako ovaa .
a ako slucajno planiras da ides da znas da tvoja bezbednost je sigurna vo Makedonija pozz kolega.
Odgovori
#9
Pored kamile treba da bude i kaldrma, hladan izvor i na sever od kamile znak gde je iskovana kruna i tu je ulaz u bunar  Smile
Tu u blizini je  ostavljeno dosta rubina i dragog kamenja to je bogatstvo od grka, pare su zaklete, za crkvu bozje su i netrebaju se dirati.
Odgovori
#10
(18-05-2013, 02:00 PM)Mudrac link Piše: Pored kamile treba da bude i kaldrma, hladan izvor i na sever od kamile znak gde je iskovana kruna i tu je ulaz u bunar  Smile
Tu u blizini je  ostavljeno dosta rubina i dragog kamenja to je bogatstvo od grka, pare su zaklete, za crkvu bozje su i netrebaju se dirati.
pozz Mudrecu
ima izvor levo od kamilata i glavata na kamilata e svrtena kon izvorot dali moze nekako da se sraboti i dali e ovaa vistinskata kamila pozzz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)