Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garrett GTI 2500 - prednosti i mane
#11
A da li neko zna zasto GTI 2500  ponekad prvo pokaze vredan pronalazak, znaci u sredini ili skroz desno a posle ponovnog preskeniranja sa neke druge strane, znaci ja se zarotiram oko predmeta, pokaze ono pravo tj gvožđe ili nesto bezvredno ??
Hvala u napred
Odgovori
#12
Nadam se da ste me shvatili ... ili niko nezna Sad
Odgovori
#13
Kao prvo....zavisi kakvo je zemljiste i koliko si sensitivity stavio (nikako na max nije predvidjen za max poziciju!!!!)......onda sta se desava skroz desno ti je neki aluminiju....znaci nije vredno.....jedan stepen ispred skroz desno(znaci kockica ispred skroz desno) oznacava srebro.....zlato uglavnom u sredinu i stoji u mesto....e sada sto pokazuje vredno pa onda na metal....ili ponekada prebrzo prelazi se preko mete....nikako brze od 1m/sek. a cesto i to sto kada seta znaj da je neki metal znaci na ciste predmete ne seta.........a zavisi isto i u koj mod trazis....ja preporucujem zero za normalan a gde ima dosta smece custom mode......i da jos samo da kazem treba vreme i vreme dok se covek ne nauci........gti je babaraoga ali trazi svoje vreme i znanje ....bas to sada vidim uzeo sam euroace.....koji je za gti-a igracka po tome sto se kod gti-a lepo gore na displej ocita sta moze da bude dok kos euroace malomorgen....... Smile nego ajde ako imas jos pitanja slobodno javi... pozdrav
Odgovori
#14
Za sada nemam, hvala na objašnjenju Smile

Odgovori
#15
pozdrav, i ja sam nov u ovome pa me interesuje dali je neko koristio dubinsku sondu koja se kaci na GTI 2500 i kakva iskustva ima sa njom, mislim na cetvrtastu sondu (treasure hound)  koja se nalazi u garetovom prodajnom programu i bogami ima lepu cenu pa nebih da bacam pare na nesto sto mozda i nije tako korisno kako opisuju iz gareta.
Odgovori
#16
kolega Vuce sa Homolja verovatno mislis eagle eje ili po nasem orlovo oko,ja je Imam ali njene vrednosti su oko 50 posto ono sto garret promovise,sonda radi u all metalu ,znaci nema diskriminaciju predmet velicine tanjira Naci ces na dubini 1 Metra ,a onda kopaj jer sve sto je duboko to je interesantno ,naravno pre Toga grund balansmora da bude nastelovan,mada ono sta mi trazimo je na dubinama od 20 do 30 cm jer ljudi pred neprijateljem u ta vremena su dragocene stvari sklanjali na brzinu da bi im bili uvek na dohvat ruke, onda nije bilo mobilnih telefona,uz dd sondu za gti ona ti ne treba,ja je nikad ne koristim,posto vidim da si sa homolja ,mogu da ti je pozajmim i ja sam odatle,a mogu i da ti pokazem na terenu  kako radi,veliki pozdrav kolega cujemo se i nek je bericetno.
Odgovori
#17
Piro hvala za odgovor, da na orlovo oko sam mislio i ako je tako kako kazes onda mi i nije bas potrebna nemam volju da se ubijam od kopanja raka i jama a predmete velicine tanjira cu i sa sondom 12,5 da nadjem na toj dubin bez diskriminacijei. Hvala i za ponudu ako budem bas imao potrebe obraticu ti se za pozajmicu, jos jednom hvala.
Odgovori
#18
Dali ima neko Da prodaje Garrett Master Hunter CX Plus on je odlican dubinac
Odgovori
#19
vidim vecina je presla sa garrett 250-350 na jace nivoe pa ajte podelite nam neka iskustva o npr. euroAce jel potrebno neko stelovanje ili samo ''palis i vozis''i  sens. ne na max ... koji mode je najbolji  ? 
ja do sad nasao par kovanica u custom  i coins-modu...  nije los al nesto nisam imao priliku da naletim na kovanicu na 30+ cm sve je bilo 15-20 cm ...ili on nije toliko mocan da dopre a? ???
Odgovori
#20
Najbolje je za početak a i možda kasnije uvek koristiti "zero"program na euro ace.Ne treba podešavati ništa,osim sens,koji se u prirodi postavi na maksimum a u naseljenim mestima nešto manje.Radi bezglasno,zemlja ne treba da se podešava.Iako je ovo program za traženje svih metala,on kod gvozdenih nalaza javlja nižim tonom a kod obojenih je viši ton.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)