Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GARRETT GTI 2500 sonda DD 45 cm
#11
(20-08-2016, 11:04 AM)pirrossi link Piše: citam pa ste me nasmejali, kako se svi tu foliraju i lazu jedan  drugoga,pa gde moze da bude dobar max, do 30cm,tu se gubi vreme  sanjime,ocete da nadjete a da neulozite nista,necu da uvredinm nikoga ali  mora da se ulozi malo novca za dobru stvar,  Wink Big Grin




pirrossi.Mislim da je malo neozbiljno sa tvoje strane i daješ uvek negativne komentare.Svako ima svoja iskustva i znanja i niko nije savršen.
Ajde ti kaži koji detektor poseduješ i jeli to najbolja mašina koju imaš.Ništa o tome ne pričaš a samo kritikuješ.
Odgovori
#12
Imam tri sonde neznam koju da koristim ona golema mnogo pisti na nepotrebne stvari ali srednja je bolja
Odgovori
#13

relco ne mislim da kritikujem I ismejavam nikoga,pogresno svatas,ocu samo da ukazem da puno trosite vreme sa nekvalitetnim masinama,ja vas upucujem I dao sam vam i sajt  gde da trazite dobre kvalitete  za manje para,radi se dogradnja minelaba uz garanciju da je cak I bolji od minelab gpx5000,pitas me sta ja imam,imam dosta detektora,vise namensli I namenski,a najvise koristim minelab sd 2200,koji je dogradjen  I ubedljivo se pokazao najbolji za dogradnju ,a rezultat je odlican,dubinski moze da sa lakocom 75cm + ,zavisno od kolicine u zemlji, 1 dutak ce sa lakocom naci na 75 cam,zato sam I vama reko imate nesto jevtinije  a odlicni kvalitet,opet kazem  da nikoga ne pocenjujem I nebi  vredjao nikoga,ovde smo da jedan drugome damo korisna uputstva, pozdrav  Big Grin
Odgovori
#14
Ako si voljan da bar postaviš sliku detektora posle dogradnje da se vidi kako izgleda.Mislim na spoljašnji izgled.
Moram da priznam da mi deluje malo neverovatni domet detektora na 75 smm na jedan novčić.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)