Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CRNOOK KALE I PECINA
#1
JER POSTOI NEKI PLAN ZA TO?
Odgovori
#2
OVAKO KAD JE U PITANJU CRNOOKO KALE I PECINA STOJE STVARI>>>> TREBA DA IMA PESTERA DA STANU 100 OVCE U PESTERU VRATA S KATANAC...na ulaz u pecinu treba da ima kamen koji podseca na nesto ... itd ,,,,AKO ZNAS PECINU  SUPER JER JA JE NISAM NASAO A TRAZIM
Odgovori
#3
dali tamo na tom crno oko kale postoi jedan kamen u vd piramida i ako postoi treblo bi da ima ispisano na njega ja znam sta ako ga znas taj kamen ko piramida reci stta na njemu pise poo
Odgovori
#4
(14-10-2011, 11:23 PM)konstantin link Piše: dali tamo na tom crno oko kale postoi jedan kamen u vd piramida i ako postoi treblo bi da ima ispisano na njega ja znam sta ako ga znas taj kamen ko piramida reci stta na njemu pise poo
pre 10 godina postojao je kamen TROSTRANA PIRAMIDA I NA VRHU KUGLA,inace duzine oko 1 m. i nalazio se ispod mesta gde je trebao da bude ulaz posto je izminiran 1999 god. LICNO SAM GA VIDEO SVOJIM OCIMA ALI NISAM OBRATIO PAZNJU DA LI NESTO PISE,,NO PROSLE GODINE NISAM USPEO DA PRONADJEM ISTI...naglasavam da je isti bio oboren pre 10 godina tj. nije stajao pobiven
Odgovori
#5
Имам комплетен документ за Црноок кале и печина само се наоѓа во косово.....иииииии
Odgovori
#6
ne e vo kosovo.
Odgovori
#7
kade e be Zoki?????
Odgovori
#8
Црно око кале е на влезот на призрен на река белица или(lumbardhi) близу до село дечан
имам документи комлетни само сега таму е кфор нема никаков пристап од нив до таму.се наоѓа на десната страна на дувска клисура гледано од призрен.
Odgovori
#9
ISTOTO KALE GO IMA I VO SRBIJA. A I TAKA SE VIKA I PLANINATA.  A IMA I MESTO CRNOOKO VO BUGARIJA.  PA SEGA KOE E A?
Odgovori
#10
Postovanje darjanski  verujem da imas dokumenat, ali se ne slazu imena reke,, reka  u prizrenu se zove BISTRICA,, kod tebe je BELICA,, ili selo blizu prizrena... kod tebe je DECANE,,, a  kod  prizrena je RECANE.... inace ja sam iz prizrena , pozdrav
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)