Poštovani posetioci, dobrodošli na jedini pravi i slobodni forum, posvećen legendama o ZAKOPANOM BLAGU. Par napomena o forumu : samo registrovani članovi mogu videti fotografije na forumu, samo registrovani članovi mogu učestvovati u radu foruma, samo članovi koji imaju više od 50 poruka mogu da pristupe delu foruma u kome se nalazi arhiva sa mapama i opisima ...

Autor Tema: ZLATNO OKO  (Pročitano 5784 puta)

Strujas

• Rekreativac

• Van mreže
  • **

• 42
Odg: ZLATNO OKO
« Odgovor #15 poslato: Vreme 14:11:41 datum 01.04.2013 »
Cena za Monster Golden Eye je  1.000 eura

piro

• Hobista

• Van mreže

• 86
« Odgovor #16 poslato: Vreme 19:11:22 datum 08.01.2014 »
ako je zlato u metalnoj kutiji, sigurno da ce pkazivati metal ,nemoguce da ce pokazivati zlato nesto mi ovde ne stima.

buda

• Profesionalac

• Van mreže

• 196
« Odgovor #17 poslato: Vreme 21:33:08 datum 08.01.2014 »
alo bre ljudi ako neko samo stanca odgovore da bi dobio status veceg ranga to ne mogu da shvatim , jer nema pojma o sportu i detektorima...mislim dase niko nevredja ali ovde polovina clanova nema pojma o sportu samo pisu neke gluposti da bi dobili veci status da videnesto vise, ko da ceto da im pomogne...hehehe.... 8) aman bre ljudi malo se kontrolisite..... :)

piro

• Hobista

• Van mreže

• 86
« Odgovor #18 poslato: Vreme 23:03:03 datum 09.01.2014 »
Budo,prvo pozdrav pa ostalo,svako gleda stvari sa svoje strane ,izreka kaze da dve glave znaju vise od jedne ,meni se desilo da prosetam franju ispred detektora udiskriminaciji, i Detektor daje Signal,stavim franju u metalnu kutiju ,prosetam nista, u all metalu detektuje metal nista od Zlata,mozda mi je Detektor u kvaru ili ga nisam dobro nastelovao,zato sam izneo podatak prvo metal pa zlato,u ostalom ovaj Forum  je dobro doso da razmenimo iskustva Ida nesto naucimo od iskusnih kolega, u svakom slucaju nisu lupetanja gluposti vec zelja za usavrsavanjem u razmeni iskustava i misljenja ,pa u ostalom da nesto vise znam ne bih bio hobista, pa zbog svega navedenog  ne bi trebalo nikoga kritikovati ,

rimljanin

• Guru

• Van mreže

• 439
  • Lični tekst
    SVE CE TO NAROD JEDNOG DANA POZLATITI!
« Odgovor #19 poslato: Vreme 10:03:42 datum 10.01.2014 »
Orbit ako si ti napravio spravu da nalazi zlatnik na 40cm i da detektuje SAMO zlato a druge metale ne...da ne kazem da cu da ga pojedem,nego da si genije,fenomen...pozdrav

Dragan

• Rekreativac

• Van mreže
  • **

• 21
« Odgovor #20 poslato: Vreme 16:56:34 datum 04.05.2014 »
Pozdrav kolegama na forumu. Zasto je prekinuta prica o detektoru koji nalazi samo zlato i srebro pod nazivom Monster Gold eaye. Dokle se stiglo i jeli to u prodaji. Zna li se cena. Molim nekog clana kji je upucen u ovo a narocito proizvodjaca da mi odgovori kako i koga mogu kontaktirati u vezi nabavke istoga. Pozdrav

sasazivkovic

• Hobista

• Van mreže

• 52
« Odgovor #21 poslato: Vreme 11:54:20 datum 06.09.2014 »
sto je reko piro da prvo steluje aparat na gvozdje pa kad dobije signal onda ukljuci diskriminator tako i ja radim jel ako ukljucim disk. onda se na svaki detektor smanji dubina bar ja nisam video takav detektor da me se ne smanji dubina,sad svako radi kako misli da je najbolje.A ovao da detektuje zlatnik na 40cm i to jos samo zlato u to ne verujem dok ne vidim a da je jos zlatnik u zemlju mozda jedino da je majstor tog aparat neki genije. ;)

nugets

• Rekreativac

• Van mreže
  • **

• 17
« Odgovor #22 poslato: Vreme 10:02:41 datum 25.08.2017 »
Ne ulazim na ovaj forum mozda par puta godisnje inace ako je zlatnik u kutiji od gvozdja ne postoji detektor na svetu koji ce prikazati odnosno odvojiti unutrasnost kutije od same kutije , oko registruje spolja bure ali ne i sadrzaj unutra recimo rakiju .. :D