Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Molim za savet
#1
Drustvo imam Terminator 4 ,sonda 32 cm .Detektor ima ekstra dubinu ali nema dobru diskriminaciju ,dosadilo mi je vise da vadim zardjale eksere i svakakve gluposti >Sad >Sad . Ima dugme da se ikljuci al metal ali ... ili ja neznam da ga nastelujem (da napomenem nisam debil) . Mozda bi trebao da kupim detektor sa DOBROM diskriminacijom , ali neznam koji bi to bio da se nebi z... .Cena do 300 mozda 400 eur  Smile Smile Smile.
Odgovori
#2
Imas paun metal detektor rucni rad oko 400 eura novcic vidi do 50 cm tako kaze majstor  Big Grin 
Odgovori
#3
Hvala druze  , ja bih ipak neki fabricki model . Mozda gresim ali ova diskriminacija me razocarala  >Sad >Sad .Sto se tice dubine ovaj moj  vece predmete (felne )na mom poligonu vidi do metar a parice do 40 cm Wink Wink , ne hvalim se niti koga reklamiram .
Odgovori
#4
Sta mislite o vlf multi pulse na kojoj dubini moze locirati cup ostavu sonda 48cm sa diskriminatorom?
Odgovori
#5
Nisam imao priliku da radim sa takvim detektorom , skupo je to za mene ??? ??? . Za dubinu mogu samo da nagadjam , moj odgovor je 1,5m .
Odgovori
#6
Imam fiser dyemini  za trazenje parica 40 do50sm opseg dubine .Veci predmet od 1,m do 130 .Fabricki nije rucni rad.menjam za ribarski pribor dubinski ribolov .063 279 590 moze pr opisa  i plan skica na uvidjaj.Z  Y AINTERESOVANI javitese pozdrav
Odgovori
#7
Mislim da vlf multi pulse ostavu nalazi na oko 80 cm manji cup od oko 300 parica u Vojvodini je nadjen cup na 90cm sa takvim detektorom  poboljsana verzija sa 50cm koncentricnim kalemom nalazi do 120cm u zemlji cup wave fiser f 75 gmax 2  xp deus i cesar ga nije ni omirisao! Wink
Odgovori
#8
Kazu da diskriminator nije pouzdan na pulsne detektore dali je dobra kombinacija delta pulse 2 za vece predmete kao ostava ili cup i jedan vlf kao sto je multi pulse sa sondom 48cm  sa diskriminacijom ili drugi vlf dali je dobar diskriminator na multi pulse
Odgovori
#9
Da VLF multipulse ima prilicno dobar diskriminator ! Delta Pulse nisam nikad koristio !Ali dobar pi sa 1 x 1 metar ili 1 x 0,5 m je odlicna kombinacija !
Odgovori
#10
Zdravo jel moze neko da mi pomogne oko sonde za seben deep target 5,5 KHZ..sonda me zeza ne mogu da je sastavim da radi niti da skopcam zice kako treba na sondi sve se pomjesalo
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)