Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrebna pomoć...kako se ovo čudo koristi...
#1
Poštovani,
ne razumem se u metal detektore već nešto malo u elektroniku. Prijatelj je kupio ovaj metal detektor bez uputstva za rad i dao ga meni sa rečima "ovo ne radi, stalno pišti, ajde ti se razumeš u struju pa vidi šta mu je"
Ja vidim samo dva prekidača i četiri potenciometra bez oznaka. Šta koji radi nemam pojma. Za pištanje je bio u pravu.
Potrebno  mi je da mi neko objasni kako se koristi ova stvar.
Hvala unapred na pomoći


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
Možda je White's IDX pro otvori kutiju pa slikaj pločicu pa postavi sliku možda ga neko prepozna ovako možemo samo da nagadjamo
Odgovori
#3
evo dodatnih slika
a na pločici pise IDX PRO

Da li sada može neka pomoć oko podesavanja ili korišćenja?


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
           
Odgovori
#4
Da to je whites idx pro. Onaj desni prekidač ti je za pinpointing. Imaš potenicometar za ground balance on ti je 25 kilooma onda diskriminacija on je od 10 kilooma, sens i threshold oni su od 100kilooma. Kad ti je prekidač za pinpointing uključen onda ti detektor pišti konstantno tako da možda je tu problem. Namesti potenciometre u srednji položaj i čačkaj taj prekidač pa javi šta se dogadja
Odgovori
#5
upravo tako.
Kada sam iskljucio taj desdni prekidač, ne zuji stalno već se čuje nešto kao tak-tak kad pomeram detektor.
Molim za objašnjenje koji potenciometar je za šta gledano sa leve na desnu stranu.
Čemu služe? Ima li neko uputstvo za podesavanje-štelovanje?
hvala unapred
Dušan

Odgovori
#6
Ево можда може да помогне - http://www.skrivenoblago.com/vlf/vhites-idx-pro/
Odgovori
#7
pročitao sam tu temu pre postavljanja mog pitanja, ali nisam tamo našao odgovore...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)