Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PROFESIONALNI ISPIRAC IZ KUCEVA-VOLUJA
#11
Citajuci .sve kometare, iz razloga sto sam kao posmatrac, izneo jedan svoj,komen. na  vec postavljenu temu.Gospodin,DZONI, je veoma temeljito i argumentovano  ,,sto se iz datih priloga i vidi"i moze se procitati, jasno vidi  da se na Peku i okolini Kuceva promovise ispiranje i turizam. iz njegovih dalnjih komentara,  jasno se vidi  da on zeli i hoce da kaze  da je to regulisano zakonom, i da ne moze  da se prema  ,{ispiracima} gleda isto, onaj, ko ima dozvolu, i onaj koji nema, zanimljivo sto sam primetio, kordinisano, pisanje, i protiv DZONIJA,i protiv  zakona,(drzave}i to zbog nekog koji zeli da ispiranje promovise kao turisticku atrakciju,i koji taj zanat voli , zbog druzenja,i podizaje citavog kraja, koji je veoma poznat po tome.Gospodi ,,CRNOM  I KOLOSEUMU, bih kao posmatrac, preporucio,citajuci njihove kometare, da nije  dobro ni lepo, pisati o nekome,cinjeice, koje nisu dokazali, ni jednim materijalim dokazima, protiv ispiraca koji navodno,nekog juri, napada, trazi dozvole ili sta jos vec napisano da ne spominjem vile,licno mislim da za to ima ko da brine, a da protiv i onih koji propagiraju, mrznju i nekog napada    iz  ovog ili onog razloga, bilo gde,trebamo svi da kazemo da to nije  ni ljudski ni humano, narocito na ovakav nacin i na ovom forumu,Citajuci nesto u vezi PEKA, gde neko pita o, BEZBEDNOSTI, ponovo potvrdjujem tezu da je, stvorena, velika tenzija  protiv kraja i  ispiraca koji ima dozvolu i koji je presednik jedinog udruzenja registrovano u APR-u gde moze svako da vidi i da se uveri. za kraj da  citiram reci odnosno kometar TIMORLOKA, gde ima vatre ima dima,  gde je napisao u ime administratora,  nije doreceno  protiv koga i zasto???. Od mene za sve vas,koji citate,  koji volite  ispiranje i istrazivanje  RAZMISLITE  i sami presudite o cemu je rec.
Odgovori
#12
(06-02-2016, 09:12 PM)I.Dzony link Piše: Crni,moram da te demantujem,taj ispirac nije clan drugog udruzenja kao sto si naveo,da si ga licno upoznao imao bi sasvim drugo misljenje a telefonski razgovori su nesto drugo,znaci nije licno.On je kao pojedinac napravio uspeh za sebe,za svoj rodni kraj,svoju opstinu,svoj narod,i te kako je promovisao ispiranje licnom demonstracijom pred mnogim gostima i turistima koji su posecivali Kucevo,ucestvovao na sajmu turizma itd......E sada sto covek postuje zakon i radi iskljucivo po zakonu ispiranje zlata,to je nesto drugo,i naravno da stiti svoj recni tok gde ispira a koji mnogi na divlje t.j. bez dozvole rade.Uredu je, po meni,da se covek oproba u ispiranju jedan-dva dana ali da dolaze njih stotine pa borave po 7-10-15 i vise dana ispirajuci zlato bez dozvole,na sta to lici,on je platio dozvolu,svake godine predaje uredno ispranu kolicinu i sta,da mirno posmatra sta mu drugi rade na njegovom pragu i to bez dozvole,pa Crni,nebi ni ti to mirno posmatrao.E za takve je los covek.Da takvi imaju drugaciji pristup,normalan,ljudski,patriotski,mogli bi od njega nesto da nauce i da ih uvede u tajne ovog starog zanata koji je bas karakteristican i tradicionalan za njegov rodni kraj.
I.Dzony zamolio bih te da ne spominjes mene u svojim postovima i u raspravi koju vodite povodom Zivorada Jakobovica vec koristi originalan nick kolege Crni 1 sa kojim vodis polemiku a ne navodi nepotpun nick Crni pa da neko pomisli da sam ja u pitanju. Hvala
Odgovori
#13
(07-02-2016, 12:35 PM)argonaut link Piše: za kraj da  citiram reci odnosno kometar TIMORLOKA, gde ima vatre ima dima,  gde je napisao u ime administratora,  nije doreceno  protiv koga i zasto???. Od mene za sve vas,koji citate,  koji volite  ispiranje i istrazivanje  RAZMISLITE  i sami presudite o cemu je rec.
Uvazeni kolega Argonaut,
Lepo je da ste sa pažnjom pročitali diskusiju a u njoj i moj post, međutim nije lepo što ste moje pominjanje Administracije u zadnjoj rečenici izvadili iz konteksta i stavili je u službi vama potrebne konstrukcije.
A jasno iz kojih motiva se tako nešto može raditi!
Znači da se sporazumemo
Ja Timpolok (kako god da ste Vi izobličili moj nik)
U svom postu nisam pomenuo Administratora ovog foruma!
Druga stvar u završnoj rečenici gde se pominje Administracija izražene su želje za uspešnu sezonu ISPIRAČIMA u moje i u ime administracije što svako pismen može da pročita!
PA KAO TAKVA TA IZJAVA NIJE UPERENA NITI PROTIV I JEDNOG POJEDINCA ILI INSTITUCIJE!
Odgovori
#14
Ok Crni,izvinjavam se druze stari,u to ime ziveli.A iskreno da ti kazem,sve mi to lici na isti lonac samo su tanjiri razliciti.
Odgovori
#15
Druže  I.Džony ja nemam ništa protiv ispirača zlata kako onih sa dozvolom tako i onih bez,čak veoma poštujem i jedne a i druge kao i njihovu muku i želju za traganjem,prosto rečeno divim im se.
Napisao sam da sam imao ličnih susreta sa tim profesionalcem i u to vreme kad sam ga ja sretao bio je član onog udruženja u crnim košuljama,nemoj mi reći da ja ne vidim i ne čujem dobro,a nisam se sa njim sretao na Kučevačkom već na Žagubičkom terenu i ne kao ispirač jer ja to nisam već kao najobičniji građanin.Jednom prilikom je toliko gluposti nalupao da su svi rekli "ko je ova budala da nama u našem dvorištu kaže šta ćemo da radimo"  čovek je sa ostalima iz bande crnokošuljaša toliko pretnji nalupao ljudima da je to smešno,žalosno ne znam ni ja a ni ovi koji su bili prisutni,pretio prijavama i hapšenjima.
Sa druge strane šta on tamo po Kučevu radi mene to ne zanima, ako ti kažeš da je doprineo turizmu,unapredio ispiranje,pomaže ljudima to mi je drago.
Meni smeta njegov rečnik,ponašanje i još po nešto na tuđem terenu,gde je bio izrevoltiran time što ljudi nisu hteli da mu pokažu neke lokacije a da je imao samo malo drugačiji pristup možda bi i ovde uspeo da radi i ispira.
Ako ga znaš lično a verujem da ste poznanici,pitaj ga šta se to sve izdešavalo po Laznici a ako ne veruješ u to što pišem mogu mogu ti to potvrditi i  ljudi koji imaju slična mišljenja kao ja (bar njih još 7), a možeš čuti i njihove komentare o tom profesionalcu.
Još jednom nemam ja ništa protiv njega dok muti vodu u svom potoku (čitaj dvorištu) ali kako kažeš i sam da se moraju poštovati neka pravila,onda nek ih poštuje i dotični a ne da zavodi red po tuđim dvorištima i meša se u tuđe poslove i nije tačno da samo on ima dozvolu za ispiranje, ima je još ljudi koji se ne hvale,rade i ćute i njih niko ne dira niti oni kome smetaju,čak na protiv meštani im pomažu.
Odgovori
#16
Druze Crni1,koliko sam ja upoznat, a upoznat sam,vezano za nekakve susrete na Zagubickom terenu,covek,kojeg sam predstavio ovde,nije imao susrete takve vrste,jedino u jednoj kafani je vodjena rasprava,da ne pominjem kafanu i vlasnika,ja mislim da si ga ti pomesao sa jednim drugim iz Kuceva.Ne bih da mesam to drugo udruzenje u ovu temu ali nije tesko otvoriti novu temu i poceti konstruktivnu raspravu i o tome.Ja bih bas voleo da cujem komentare koje navodis ali sa dokazima i cinjenicama a ne prepricavanjima.Posto si imao licne susrete sa ovim ispiracem,evo da ti dam link,mozes potvrditi da li se radi bas o njemu,ako administracija ne obrise,nadam se da nema razloga.http://r.search.yahoo.com/_ylt=A0LEVjqjebdWECAAM8EPxQt.;_ylu=X3oDMTByOHZyb21tBGNvbG8DYmYxBHBvcwMxBHZ0aWQDBHNlYwNzcg--/RV=2/RE=1454893603/RO=10/RU=https%3a%2f%2fwww.facebook.com%2fZlatno-runo-666443966726266%2f/RK=0/RS=C6L075zBwRRWZC.rXkpqxe7ZV4g-
Odgovori
#17
Živorad Žika Jakobović iz Voluje tako sam bar ja čuo da se zove od ljudi koji su ga upoznali ranije  a to je ovaj čovek  čije si ti linkove postavio,mada mi je delovao mlađi i ako se dobro sećam pričao je nešto o Italiji,dal beše radio tamo ili ima namere da ide,nisam baš sve ni slušao (ličnu kartu mi nije pokazao).
Zašto ne pričati i o susretima u kafani,pa i u njima se ljudi upoznaju i pričaju i nije bilo samo u kafani već i u nekim kućama koje je ta ekipa posetila u to vreme.Znači kad znaš za kafanu onda verovatno znaš i ostalo ili možda ti i nije rečeno sve.
Lično mi samo smeta taj njegov stav i govor-pretnja  tada a prvi utisak kad vidiš i upoznaš čoveka ostaje.
E sad moji utisci i još nekoliko ljudi su takvi,možda bi se u nekoj drugoj prilici i razlikovali,ne znam.


Odgovori
#18
Citat:Napisao sam da sam imao ličnih susreta sa tim profesionalcem i u to vreme kad sam ga ja sretao bio je član onog udruženja u crnim košuljama,nemoj mi reći da ja ne vidim i ne čujem dobro,a nisam se sa njim sretao na Kučevačkom već na Žagubičkom terenu i ne kao ispirač jer ja to nisam već kao najobičniji građanin
.Crni1,ovde si napisao da se to desavalo na Zagubickom terenu a sada ispade kako sam ja rekao da je bilo u kafani,znaci da se prica prepricava.Hoces detalje,ko je gde sedeo,kakvu je pricu zapoceo vlasnik kafane,ko je sedeo pored njega a nije ni znao,i sada najbitnije,ko je u stvari pricao gluposti iz te ekipe.To po kucama,isto prepricavanje,nije Zika,vec je Goran lupao gluposti u kafani i isao po kucama sa istim glupostima.Ako nesto pricas,iznosis cinjenice,one moraju biti tacne druze pod uslovom da si direktni ucesnik,ako ti neko isprica nesto,moras se uveriti koliko je prica tacna.Zika nije u tom udruzenju,napustio je vrlo brzo posle takvih prica i gluposti koje su radili drugi a narod pripisao Ziki.Imam mnogo materijala sto se tice tih tema i volim istinu u svakom pogledu.Ta prica nema nikakve veze sa ispiranjem zlata.
Odgovori
#19
Ja posto neznam da ispiram i veoma sam nekulturan i nevaspitan  necu vise pricati o kucevu a vi koji mislite da je drugacije nemoj da mislite odite u neku reku u kucevu a kasnije cemo pricati koga ste upoznali u reci i sta mislite o tome pozdrav
Odgovori
#20
Pa druže mislio sam na to da je kafana na Žagubičkom terenu ne u Kučevačkom,nisam mislio bukvalno da je to bilo na poljani i nije prepričavanje.
Ja ne znam ništa o njegovom ispiranju,drago mo je ako je uspešan ali znam da ima pogan jezik i da je tada sa svojim društvom pričao same gluposti a pritom i pretio,tako ne rade ozbiljni ljudi.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)