Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TGSL...razvojni put
#21
(@ ) orbit) Ovo bi terbalo da sam jelda majmun , gde god se ti i onaj iz sokobanje pojavite pravite dar mar na hobidetektori ste me nazvali vlaski avlijander , a ja mislim da si ti debeo i ruzan jer samo takvi su non stop pored kompjutera i svuda zabadaju nos i tamo gde mu mesto nije .
Odgovori
#22
Sta se ti razumes u kola, u koja to kola jel stocna ili magareca , ne mogu se kola nabaviti idi molim te . :lol: :lol::lol:
Odgovori
#23
na sve to dodaj i to da se u originalnim detektorima nalaze delovi koje ovde kod nas tesko da se mogu naci,
a isto tako postoje i poslovne tajne /recimo vezano za sonde ili programska kola/ koje proizvodjac nece objaviti a koje nas majstor mora da pokusa da resi nagadjanjem(Ja sam ih brale otvarao ko zna kolko i sondi i detektora ) zato mani se toga da sve znas .
Odgovori
#24
orbit,
jeste ja sam debeo i ruzan ali imam veliki "alat" koji sve to kompenzuje,
ako ni to ne verujes recicu ti koga da pitas.
ali sta je sa tobom,
ja te nikad nisam nazvao "vlaskim avlijanderom" jer to nije moj stil a ne znam ni sta je to.

pitao si me sta mislim o nasim majstorima i njihovim uradcima i ja sam ti to rekao
a ti se ponasas kao nedohebana mlada,
to sto sam napisao je moje iskustvo , a ti si samo jos jedan los primer kako izgledaju iskompleksirani domaci "exxxperti" konstruktori metal detektora.
trebao si lepo da kazes da nista lose ne pisem o domacim majstorima ako si vec toliko osetljiv na tu temu i ja bi to postovao.
koliko si ti aparata i sondi otvorio koga to zanima i kakva korist od toga?
koliko od toga otvorenog si uspeo da vratis u prvobitno stanje to bi bilo interesantnije znati.
evo poverovacu da si ti drugi tesla kad vidim da si svoje patente prodao minelabu ili fisheru,
ili kad te kao sebi ravnom neki od inzinjera u whites-u uvrste u svoj tim....
sta si uradio sa svojim wlf-om, da ga nisu oni iz tesora vec otkupili ???

batali bre svadju, pitao si me i ja sam ti odgovorio,
ako te nesto konkretno jos zanima pitaj recicu ti, ali da obecas da neces da se ljutis...
Odgovori
#25
ok u pravu si zajebimo svadje
.
Odgovori
#26
Citat:ok u pravu si zajebimo svadje
.
okk pozz
Odgovori
#27
Ono oko vlaskog avlijandera ( vrsta psa, kera) je bilo sa moje strane upuceno ŽUCI (nisam znao da je žuca = orbit). Ja sam vlah pa nema potrebe niko da se ljuti...Pozzz
Odgovori
#28
Ja sto sam vla ne stidim se toga ,(eng-Vlach ili Walach, Deut - Vlachen). Obzirom da je ova reč nastala kao slovenski prevod Germanske reči Valah ili Valach što znači Stari Rimljanin ili Stari Latin ( generalno, naziv za stanovnike balkana koji pričaju nekom verzijom starog latinskog ,ali ne classic Latin nego Vulgar Latin što je latinski naziv za jezik rimskih vojnika, trgovaca i običnih rimskih građana onoga doba ili provincijske dijalekte), ovo unosi malu zabunu pa neupućeni, .. A pastiri su oni koji su hteli da okrenu cinjenice .
Odgovori
#29
Dragi prijatelji. Sa velikom paznjom pratim vas rad i vase strucne komentare vezane za detektore . Ja nisam elektronicar i u tu problematiku se slabo razumem ali sam zeljan znanja i saznanja vezanog i za tu oblast Ako smem da primetim vrlo je ruzno to sto se prepirete i sa omalovazavanjem se obracate jedan drugome oko porekla.Svako od nas treba da gleda u sagovorniku coveka i ljudsko bice bez obzira koje je vere i nacije, jer i mi nismo birali kakve cemo vere i nacije postati rodjenjem svojim. Mnogi ce se iznenaditi kada se malo bolje raspitaju i pogledaju unazadu vezi svog porekla i videce i da im poreklo i nije ono kakvo su oni mislili da jeste.Kroz nase vene tece krv raznih naroda i vera U Srbiji je malo sela zivih od davnina ostalo vecina je nestala ili desetkovana od raznih bolesti i od ratova i stradanja. Prazne doline a posle toga i planine su naseljavane sa svih strana i svi su prihvaceni kao svoji i zato ovu nasu majku branimo do poslednjeg coveka do poslednje kapi krvi.Koliko ja znam kroz moje vene tece krv Tatara ,sopa, Srba iz Crne Gore i Makedonije i naravno Srba iz Srbije. Bilo je tu i zemljoradnika i ovcara odlicnih majstora kovaca i puskara a i ratnika i poznatih hajduka . Stalno i na svakom mestu se borim da budemo ljudi i samo ljudi.
ISKRENO POSTENO I OPUSTENO!!!!!
Odgovori
#30
Pozdrav svima !
Letos sam polagano sastavljao ovaj aparat i za prvi projekat koji sam radio u VLF tehnologiji mogu reci samo reči pohvale u svakom pogledu !!! Sonda , cije pravljenje,nulovanje i ostalo je bila najveci problem ali i to je sada proslost i jedno veliko iskustvo.
Stroga diskriminacija,veoma zahvalna dubina ( 30- 40cm na sitnu numizmatiku) i veoma miran nacin rada-detektor je testiran vise od mesec dana na razlicitim terenima-odlike su ovog aparata- ukratko -a koliko sam stvarno zadovoljan pokazace slike pojedinih nalaza-manje vrednih jer ne zelim bas preterano da se exponiram Wink WinkWink
Veliki pozdrav..................fixxx Smile SmileSmile

"Prvi savet o verodostojnosti necega bio bi - verujem samo onome sto vidim ili isprobam - sve ostalo je pod sumnjom. U ovom hobiju mnogo je korisnije biti pesimista"
- Ko poslusa ovaj savet , ustedece sebi dosta para i uzaludno tracenog vremena - Zeljko M.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)